folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Yenilik Yapiyim Dedim 10 Dkda Eskiye Döndüm....

Yenilik Yapiyim Dedim 10 Dkda Eskiye Döndüm....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Ubuntudan sonra benim gibi minte geçme hevesinin olabileceğini düşünüyorum.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

bill amcanın bır sözü var sana hatırlatmak ısterım . adam açık kaynak kodlu yazılımlara ayar oluyor ya o açıdan kapalı sıstem ve programları pazarlar durur öteden beri. aklımda kaldıgı kadarıyla sözünü yazayım neden korsan kullanıma geçmen gerektıgını anla :) '' açık kaynak kodlu geliştirilmiş yapılara karşı bızım sıstemlerımız ev kullanıcılarının korsan kullanımı sayesınde hep ayakta kalacaktı :) '' korsan morsan yalan dolan hepsı hıkaye adamın kendı teşvik edıyo aga :)

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celoron
    celoron's avatar
    Erkek

ya zaten herkeste linux kullansa linuxun manası kalmaz. siz takılın windowsta :) bu sene iyice linuxa bakış açım değişti zaten. kullanma kapastesi olmayana linuxu yükletme.

Microsoft isn't evil, they just make really crappy operating systems. Linus Torvalds
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kullanmayı becerememişsin demekki. Pc de sorun çıktı, lan dedim win7 kurayım. Baktım windows ne iğrenç bir işletim sistemi. Bir iş gerekiyor, ayrı program kur. Serial bul vs. Daha az önce annemin bilgisayarından flash belleğe tarama yaptım kaspersky ile. Hiçbirşey bulamadı. Ama belli virüs var. Belleğe girilmiyor. Sonra taktım kendi pc me. Elle sildim aq. Şimdi fıstık gibi çalışıyor. Anneme çok değil, 6 ay sonra mint kuracam.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

celoron bunu yazdı:
    -----------------------------

ya zaten herkeste linux kullansa linuxun manası kalmaz. siz takılın windowsta :) bu sene iyice linuxa bakış açım değişti zaten. kullanma kapastesi olmayana linuxu yükletme.

dogru diyorsun ozellikle bilgisayari sadece oyun oynamak icin kullanan insanlarin linuxla işi olmaz. ancak devlet (ya da ozel sektor farketmez) pardusa teşviği arttırsa bence çok daha guvenli olur işletmeler. bir şirket gidip pardusa maddi destek sağlasa ve karşılığında windowsta kullandigi programlari pardustan istese, pardus geliştiricileri karşı çıkmaz ve o yazılımı yazarlar bence.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

linuk virüs açısından güzel başka bi güzellik göremedim malesef :(

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carnager
    carnager's avatar
    Erkek

Noneyim bunu yazdı:

Ubuntu dene, restart 28 sn , power buttona bastıktan sonra bios'a geçiş 25. saniye, login ekranı 29. saniye :)

Kapanma 6 saniye :D

ubuntu gercekten hızlı, kullanabılen ıcın guzel, fakat oyunculara felan gelmez :/ 4gun kullanabıldım :D

EVERY MAN DIES, NOT EVERY MAN REALLY LIVES ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeelzeBuB
    BeelzeBuB's avatar
    Erkek

amatör programlamayla uğraşan babam, bilgisayardan çakmayan annem, standart kullanıcı olan eski sevgilimin bilgisayarına ubuntu kurdum hepsi de çok memnunlar. her seviyeden

kullanıcya hitap ediyor. ben istediğim gibi kişiselleştiriyorum fantezi olsun diye komut satırından hiç çıkmadan işlerimi hallediyorum.annem babam sevgilim ise windowstan daha

rahat bir şekilde komut satırına bulaşmadan kullanabiliyorlar. daha ne olsun?

hadi ordan seksi!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

harddeath0070 bunu yazdı:

wking bunu yazdı:

Kendine bir iyilik yap ve bilgisayarına Windows 7 kur.

orjinal yokki elimde :(

RemoveWAT ile orjinal yapabiliyorsun rahatca. Bu da benim kullandığım removeWat şu ana kadar hiç sorun yaşamadım ( En az 5 ay oldu)

http://hotfile.com/dl/83241092/2c2fad9/Windows.7.RemoveWAT.v2.2.5.2-Sting2324.rar.html

Toplam Hit: 4153 Toplam Mesaj: 30