folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder YENİ:The Witcher 3: Wild Hunt - Killing Monsters Cinematic Trailer Türkçe Dublaj

YENİ:The Witcher 3: Wild Hunt - Killing Monsters Cinematic Trailer Türkçe Dublaj

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ganjaboy
    ganjaboy's avatar
    Erkek

Merhaba müridler mürideler Daha once witcher 3 un baska bi fragmanını yapmıştık şimdi cinematic fragmanını türkçe yaptık yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyorum :) 

www.youtube.com/watch?v=J_o28AAaUYw

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

cd project ile anlaşın komple oyunu dublajlayın :)

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ganjaboy
    ganjaboy's avatar
    Erkek

ahh keske öyle birşey olsa :) yolladık aslında fragmanı belki destek çıkarlar : )

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    ganjaboy bunu yazdı

ahh keske öyle birşey olsa :) yolladık aslında fragmanı belki destek çıkarlar : )

ümidini kırmak istemem ama geçen 2. oyununda tr altyazı yapmışlardı açıklanana göre bin adet satılmış türkiyeden (alanlardan biride benim :D) bu yüzden zaten adamlar tr altyazı koymayacağız bile demişlerdi...

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

işin teknik analiz boyutunu bilmem ama benimkisi gibi normal bi gözle bakınca baya baya iyi olmuş.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    zeitgeist bunu yazdı

işin teknik analiz boyutunu bilmem ama benimkisi gibi normal bi gözle bakınca baya baya iyi olmuş.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ganjaboy
    ganjaboy's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı
    ganjaboy bunu yazdı

ümidini kırmak istemem ama geçen 2. oyununda tr altyazı yapmışlardı açıklanana göre bin adet satılmış türkiyeden (alanlardan biride benim :D) bu yüzden zaten adamlar tr altyazı koymayacağız bile demişlerdi...

aynen bende aldım malesef tr cıkmayacak. Oyunlarda tr cok cok farkediyor hele bu tarz oyunlarda tr altyazılı bile olsa kat kat arttırıyor zevki:)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

Bundan iyisi can sağlığı . Başarılarınızın devamını dilerim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

call of duty mw3 komple türkçe düblaj çıktı oda baya güzel 

http://www.youtube.com/watch?v=25_JHfm7VzU

http://www.oyunceviri.com

sizin yaptıklarınız da çok güzel böyle şeylere destek olmak isteriz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Ben video için iletişime geçtim admlarla ama dublaj işi astarını aşar. Hem oyun türkeçye çevirilecek sonra dublaj ypaılacak. Oyunun rpg oyunu olduğunu ve dialog sayısını düşünürsek acayip fazla emek laızm. Tabi dublaj için çok fazla kişi lazım. Yani  gönülllü yapılacak iş değil.

Cdprojekt altyazıyı bile masrafından dolayı yaptırmıyorken tr dublaj için maddi destek isteyip işi ciddileştirmek istesek bile olumlu cevap vermeleri çok çok düşük.

Oyunları dünya çapında 9-10milyon satıp tr de 3-4bin sınırını geçemiyorken zaten adamlara böyle bir projede destek istemeyi bırak bahsetmek bile olmaz.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ganjaboy
    ganjaboy's avatar
    Erkek

he bu arada NOT olarak : ilk ses yavuz iğretin sesi kendisi zaten profesyonel olarak yapıyor bu isi genelde magazin ve reklam seslendirir serkan yani witcherin sesi benim dublajdaki arkadasım oda reklam seslendiriyor :) arkadaki debeleşen adamlarda benim sesim :))

ganjaboy tarafından 06/Mar/14 18:05 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1184 Toplam Mesaj: 13