Yerde Bulduğum Flash Disc Ve İçindekiler!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    olur mu hacı adamlar harddiskte saklıyor da bellekte mi taşımayacaklar hacı paylaş burda işte ya

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Götür taraf gazetesine sat.

En aşağı 5 milyar alırın vardır. Merak ettim içinde ne var :| Atsana bana hacı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    genelkurmaya git elden ver eğer ankaradaysan. maille gönderme pek sağlıklı olmayabilir :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:
    -----------------------------
    olur mu hacı adamlar harddiskte saklıyor da bellekte mi taşımayacaklar hacı paylaş burda işte ya
    -----------------------------

Aman Yarebbim KaraKule Ne Kadar Meraklısın sen yahu, Bekle Paylaşacak belkide, Belkide Sitenin başı belaya girmesin diye paylaşmaz.. Görmüyormusun Orada bir yapılanma Pilanlamasından bahsediyo, Vaziyet ciddi olabilir... Belkide Hayatı Tehliye girebilir. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    Paylaşımcı ol biraz hacı, at rapide indirelim biz de :D

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ne parası güzel bi seberyo yazmışsın derler elemana. kim inanır kardeş taraf gazetesi demez mi bunları senin yazmadıgını nerden bilelim. elinden alırlar flashı basıda belaya girer.en güzeli kamu malı haline getirmek paylaşmak yani. işin iç yüzüde belli olur. ortaya cıkar , site aracılıgıyla. ortada hiç bi şuclu olmaz.

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hacım merak ediyorum işte nolmuş ya. Bana postaladın olmadı başka siteden paylaşsın olmadı rapide atsın olması msnden paylaşsın yeter ki paylaşsın :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    Hacı harbiden at bana hiç olmasa il imamlarının telefon numaralarını :D Diyarbakırınkileri hepsini at ibnelik yapacam. Dehşet fikirler geliyo aklıma :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

@NarkozMRT Anlattığı şeyler Senaryo olabilecek şeyler değil, Mahalle Belirtilmiş, Telefonlar var, Ve Amaç Güden Makaleler var.... İşin iç Yüzünü Mit Araştırmalı, Takibe almalı o Mahalledekileri Ve Yaptıklarını... Haber Maber siteleri yada Merkezlerine Asla Gitmemeli....

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek
    forensic açısından incelenmek istenilebilir flashdisk. o yüzden dosyaların bi kopyasını alıp güvendiğin kuruma flashdiskle beraber gönderirsen daha iyi olur.
Toplam Hit: 19834 Toplam Mesaj: 159