folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yerli Arama Motoru Test Yayınına Başladı

Yerli Arama Motoru Test Yayınına Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

adamlar hadoop diyor, bigdata diyor

eger boyle bir veri var ise ellerinde bunun temellerinden birsey yapabilirler.

varsa ama

olduğuna inanıyor musun lütfen. Öyle bir verisi olsa elinde böyle sikimsonik bi scriptle piyasaya çıkıp birde reklam kampanyası mı başlatırlar 3 ay daha bekleyip daha düzgün bişyle çıkarlar olay bence tam olarak şu 10milyonu veren zatı muhterem bunlara

"lan oğlum yapacağınız işi sikerim 10milyonu yediniz 2 yıldır sallıonuz lan ya sabaha birşey görürüm yada alayınızın toynağını sikerim" dedi bunlarda kalan son 100liraları ile hemen scripti kurup yapıştırdı sonra gidip kredi kartından da nakit avans çekip bir kaç haber ajansına haberi yaptırdı zaten mektupa **kunu yiyim cumhurbaşkanım kaynağımız tükendi ama bak on numara bişey yaptık ve yapıyoruz diyorlar. Tek hesap edemedikleri birilerinin logonun, scriptin çakma olduğunu bulup ifşa edecek ve insanların diline pelesenk olacak olmalarını hesaplayamadılar. Buna da karşı atak yapıp bi basın bildirisi yayınladılar ama adama demezler mi madem sikimsonik birşey yaptınız neden reklamına girdiniz diye işte bunun da asıl cevabo "" aralarındaki yükselme :)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Bi bakayım dedim siteye, mektup diye biryer dikkatimi cekti. Dedim ki eleştiriler için sanırım ama gel gör ki adam tayyipe yazdıgı mektupu yayınlamış.  Her zaman ki gibi tayyipin yandaşları "devletin malı deniz yemeyen keriz" sloganıyla karşımıza cıkıyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

biraz özgün olabilirdi. bu kadar calma cirpma iş olmaz yav.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

google search api'den hala nasıl engellenmedi lan bunlar? :/

. . .. . ... .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

varsa ama

Elinde böyle bir şey olan adam gidip google api kullanıp test sayfası açmaz. Keza bu tür işlerde veriyi toplamak ve saklamak kadar analiz etmek daha büyük önem kapsıyor

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

varsa ama

olduğuna inanıyor musun lütfen. Öyle bir verisi olsa elinde böyle sikimsonik bi scriptle piyasaya çıkıp birde reklam kampanyası mı başlatırlar 3 ay daha bekleyip daha düzgün bişyle çıkarlar olay bence tam olarak şu 10milyonu veren zatı muhterem bunlara

"lan oğlum yapacağınız işi sikerim 10milyonu yediniz 2 yıldır sallıonuz lan ya sabaha birşey görürüm yada alayınızın toynağını sikerim" dedi bunlarda kalan son 100liraları ile hemen scripti kurup yapıştırdı sonra gidip kredi kartından da nakit avans çekip bir kaç haber ajansına haberi yaptırdı zaten mektupa **kunu yiyim cumhurbaşkanım kaynağımız tükendi ama bak on numara bişey yaptık ve yapıyoruz diyorlar. Tek hesap edemedikleri birilerinin logonun, scriptin çakma olduğunu bulup ifşa edecek ve insanların diline pelesenk olacak olmalarını hesaplayamadılar. Buna da karşı atak yapıp bi basın bildirisi yayınladılar ama adama demezler mi madem sikimsonik birşey yaptınız neden reklamına girdiniz diye işte bunun da asıl cevabo "" aralarındaki yükselme :)

sence hiç düşünmüşler midir hocam. adamlara bildiğin ailecek kıyak geçilmiş. bence bi yerden olay patlayacaktı şöyle bi açık var diye. 2 dakika bi site açın oraya verdik parayı diyelim diye düşünüp böyle olaya girmişler. 

insanlarda nasıl bi şans var ya anlamıyorum. bi bok yapmadan dünya parayı alıp ölene kadar rahat içinde yaşıyorlar. 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    tR0jaN bunu yazdı

Yerli arama motoru değilde, yerliyalama motoru olmuş birazcık. 10 milyon harcanıp daha sonra o parayı adsense ile geri kazanmayı düşünüyorlar sanırım. 

Facebookta ki yorum efsane hahaha

bu adamla facebook'ta bir miktar ortak arkadaşım bile varmış :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

kimse yeteri kadar sövmemiş

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

http://www.haberturk.com/ekonomi/teknoloji/haber/1357381-bakanliktan-arama-motoru-geliyoo-aciklamasi

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

"gelibatır" yapsalaamış gaari

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 20340 Toplam Mesaj: 157
arama motoru