Yerli Metal Müzik Grupları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    almora nın şu son şarkı-cehennem geceleri galiba dimi- aynen şeye benzemiş therionun şarkılarına benzemiş..zaten benzerdi de bu sefer sanki şarkının bi bölümü sanki copy paste edilmiş gibi olmuş:)))ama küsel olmuş:))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slayertunty
    slayertunty's avatar
    Erkek
    ya böle yazmaklamı olur bu iş yoksa müzik yapmaklamı? bizimde bi ara bi grubumuz wardı sonra başka bi grupta çldım sonra başka başka derken 7 grup değiştirdim.. kimse içten değil.. sadece eğlenelim gezelim içelim mantığı.. bakın moonspell.. nüfusu istanbul kadar olmayan bi memleketten çıktılar hemde gecelerini gündüzlerine katıp müzik yaparak.. warsa götü yiyen bi türk grubu ki bunu ilk başaran cenotaph oldu sonra pentagram çıkar çatır çatır müziğini icra eder.. yada yok olur gider.. aynı cenotaph gibi..

hüznün krallarına selam yollayın... SENTENCED
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek
    türk gruplarının ilginç şarkı isimleri:
    sapık inek - orgasmic moron
    sapık inek - bush is a transexual robot
    cenotaph - genital bölge iltihaplanması
    solitude - çirkin ördek yavrusu.sizin bildikleriniz varsa yazın.

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Akhyis
    Akhyis's avatar
    Dişi
    ALMORA , CENOTAPH , DIMNESS THROUGHT INFINITY , LOST INFINITY, ETHEREAL TRAVEL , OMINOUS GRIEF ,SOMETHING"S WRONG, MEZARKABUL, THE CLIMB rock - metal yapan yerli gruplarımız.

"Neden ki bu amaçsız yaratılış.. Yok olaracaksa birgün her yaratılmış..."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    merostica
    merostica's avatar
    Erkek
    northernlights ravenwoods diken bunlarıda unutmamak gerek bence

THIS TOO WILL PASS
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    b3ckh4m
    b3ckh4m's avatar
    Erkek
    slayertunty bunu yazdı:
    -----------------------------
    warsa götü yiyen bi türk grubu ki bunu ilk başaran cenotaph oldu sonra pentagram çıkar çatır çatır müziğini icra eder.. yada yok olur gider.. aynı cenotaph gibi..
    -----------------------------

dostum cenotaph yok olup gitmedi.son albümü çıktı.alın dinleyin destek olun.hatta olmadı icq"nuza ekleyin gruptan elemanları konuşun.[bkz. b3ckh4m]

Toplam Hit: 3855 Toplam Mesaj: 17