folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Yetti Artık!!!! Silaha Sarılmak İstiyorum......

Yetti Artık!!!! Silaha Sarılmak İstiyorum......

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karambita
    karambita's avatar
    Erkek
    1-Dünkü Özgür Gündem gazetesinde, PKK/KONGRA-GEL Genel Başkanı Zübeyir Aydar’ın tehdit ve Türk Devleti’ne meydan okuma mahiyetindeki beyanatları var. Zübeyir Aydar geçtiğimiz yıllarda (19. dönem) Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde milletvekili olarak görev yaptı. Şimdi ise Meclis’e, devlete, T.C’ye sövüyor.

Ama eski milletvekili olduğu için hâlâ o sövdüğü devletten ayda yaklaşık 5 milyar lira maaş alıyor. Diğer yanda terörle mücadelede çarpışırken kolunu bacağını feda eden, sakat kalan gazimiz ayda sadece 400 milyon lira alırken... Zübeyir Aydar hâlâ vekil maaşı alıyor ise hâlâ devlet bu adama maaş ödüyor ise ‘teröristlere yardım ve yataklık suçu’nu kim-hangi kurum işlemiş oluyor bu durumda?! Siz-biz vergi veren vatandaşlar hesabı kimden soracağız?”

2- Hakkari Yüksekova’da vatani görevini yapmaktayken, terör örgütünün açtığı ateş sonucu bulunduğu aracın devrilmesiyle 9 Aralık 2005 tarihinde şehit düşen Piyade Onbaşı Halil Kömür 10 Aralık’ta memleketi Gaziantepte toprağa verildi.

Acı ve gururun bir arada yaşandığı törende baba Ahmet Kömür haykırıyordu;“Vatan sağolsun, bir oğlum daha var, o da bu vatana feda olsun. Türklüğünden utanan Başbakan utansın.” Bağrıyanık babanın, Başbakan’a can yangısıyla söylediği bu sözler sebebiyle kendisine dava açacağı hiç aklına gelmemişti. Ancak onun aklına gelmeyen bu davranış Başbakan’ın aklına gelmiş ve şehit babasına davayı açmıştı bile. Çok geçmeden dava sonuçlandı. Şehit babası Ahmet Kömür, Gaziantep 3. Sulh Ceza Mahkemesi’nce 11 ay 25 gün hapis cezası ile cezalandırıldı............
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    silaha sarılacağına kitaba sarıl.gelecekte ülkenin yönetimine katıl..
    silah vakti deil henüz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karambita
    karambita's avatar
    Erkek
    Kuzey ıraktaki Türkmenlerde yıllarca kitaba sarıldılar . Irak ın en fazla yüksek öğrenim gören kesimi onlardı ama bak ne oldu ? Silaha sarılanlar kazandı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    Oğlu geberir inşallah. Zenciler önce bi tecavüz eder sonra gebertirler inşallah..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bu sen misin lan :D

kendinize ayığ olunuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek
    Onlar geldiklerinde bizim elimizde topraklarımız vardı onların elindede İNCİL vardı bizden gözlerımızı kapatmamızı istediler Gözümüzü açığımız zaman Onların Ellerinde Toprraklarımızı Bizim elimizdede İNCİL vardı ... n eokuması hikaye bunlar tak koluna silahı . sana 1 sıkana sen 10 sık

eskilerden kim kaldı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    bi de ne demek istediğimi anlatabilsem...
    savaş durumunda deiliz.sizin şu anda yapmanız gerekn elinde silah olanlara yani TSKya ve Emniyet Teşkilatını arkasında durmak.
    insan hakları cart curt gibi saçma sapan laflara aknamamk,bu lafları söyleyen yöneticileri başta tutmamak...
    silah sarılma zamanı değil şmdi.. ne yapıcaksın dağa mı çıkacaksın? ama sen ülke yönetiminde görev alırsan ona göe düzenlemler yaparsan,teröre en sert biçimde önlem alırsan halk ayaklanmasına gerek kalmaz...
    önemli olan herkesin birbirine yardımcı olması... silaha sarılacak zaman şimdi değil.ama bu gidişle olacak o ayrı mesele
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    inşallah vatani görevimi asteğmen olarak yapacağım tercihim ise doğu olacak. onlar kana susamış köpeklerse bende onları kanlarında boğarım... bu başbakan denilen (yüksek affınıza sığınıyorum) pezo vatan sevgisinin ne olduğunu bilmediği için şehid düşen oğlunun cenazesinde haykıran babanın feryadlarından alınıyor. tabi TÜRK olmadığı için dokuyo kolpaya. Allah onda acıların en acısı evlat acısını versin. Allah belasını versin ya bişey diyemiyorum gözlerim dolu dolu oldu...
    Varlığım Türk Varlığına Armağan Olsun..
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!!

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kedmesh
    kedmesh's avatar
    Erkek
    Bencede kitaba sarıl ki ülkeni dış ülkelere muhtac etme onlara avuc acma vatanına yapılan hunharca saldırılara karşılık verebilmek için senin ekonmini eline geçirmiş olanlardan izin istemek zorunda kalma.

Eğer bir örs isen sessiz dur, yok eğer çekiç isen sıkı vur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    sende gel bizim örgüte beraber sarılalım :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_COMMANDO
    the_COMMANDO's avatar
    Erkek
    hoca senin örgüt te neyin nesi bi anlat bakalım hele

Dalımızı Kıranın Ormanına DÖK BENZİNİ YAK HEPSİNİ
Toplam Hit: 1885 Toplam Mesaj: 13