folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder YGS - DGS Kitap Önerisi Bekliyorum

YGS - DGS Kitap Önerisi Bekliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

dgs için var mı bilmem ama kpss için pegem'i çok beğendim. onun harici 1 tane bilinen soru bankası al soru için ayırt etme abi alayını çöz.

kpss için o kadar deneme seti çözdüm ki yarısının ismini filan bilmiyorum bakıyordum farklı bişi alıyordum direk :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek

Ben de bu sene tasarıya gitmiştim ama çok faydası olmadı. Dgs ye evinde kendin çalışacaksın ben de 1 sene daha hazırlanacağım. İnternetten Şenol hocayı falan dinle ama kitap olarak tasarıyı çöz derim ondan sonra daha zor olan yargı pegem yayınlarını çöz bir de femin simetri seti var ygs için onları da bir arkadaşım kullandı çok iyi olduklarını söyledi. 

Eskisi gibi değildir belki!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Intibak yayincilik.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek
    evsiz bunu yazdı

Sınavı kazandım kitapları yollayabilirim :D

Bi türlü buluşmak nasip olmadı :D

Kreyzi bunu yazdı

dgs için var mı bilmem ama kpss için pegem'i çok beğendim. onun harici 1 tane bilinen soru bankası al soru için ayırt etme abi alayını çöz.

kpss için o kadar deneme seti çözdüm ki yarısının ismini filan bilmiyorum bakıyordum farklı bişi alıyordum direk :F

Pegem'in vardı bildiğim kadarı ile dgs soru bankası ve konu anlatımlı hocam. Mavi mi öyle bir şeydi. Güzeldi de. Ama benim için önemli olan soru çeşitliliği fazla olması. Sonra dumur olup kalmayalım. Bu arada maşallah iyi bıkmamışın hocam sürekli çözmekten :D

Palerider bunu yazdı

Ben de bu sene tasarıya gitmiştim ama çok faydası olmadı. Dgs ye evinde kendin çalışacaksın ben de 1 sene daha hazırlanacağım. İnternetten Şenol hocayı falan dinle ama kitap olarak tasarıyı çöz derim ondan sonra daha zor olan yargı pegem yayınlarını çöz bir de femin simetri seti var ygs için onları da bir arkadaşım kullandı çok iyi olduklarını söyledi. 

Ben önlisans'ın ikinci sınıfında gitmiştim hocam ama ikinci sınıfın ağırlığından yoğunluk gösteremedim. Tasarı'ya gitmiştim bende ama o kadar para verilmez bence. Şenol Hoca yı biliyorum fakat yüzeysel anlatıyor. Nejdet Kirpi vardı o güzel anlatıyordu. Simetri evet iyi onu düşünüyorum. :)

Metanet bunu yazdı

Intibak yayincilik.

Sanırım bi iki tane almıştım hocam fakat başlamak nasip olmamıştı. 

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    West
    West's avatar
    Erkek

Elinizde kullanmadığınız bir köşede bekleyen ygs seti var ise alabilirim. Mümkünse fiyat uygun olsun bir öğrenciye hayrıma alacağım :)

west[at]tahribat.com
Toplam Hit: 1671 Toplam Mesaj: 16
kitap