Ygs İptal Edilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

Kopya olanlar iptal edilir sanırım. Kaydı bile yaptırdım hocam öğrencisiyim artık oranın kimse geri çıkartamaz beni o kampüsten :D

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

çok da tın :|

We can be more, we can be much more.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

bence hepsi iptal edilmeli sonuçta o kadar hak yendi 

dewdim dewrildim geldim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

Yav eşşeğin aklına karpuz kabuğunu düşürmeyin ne iptali şimdi okul başlayacak zaten olamaz öyle bir şey :D

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

inş...........

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

komple iptal edilmeli. ne kadar kimlerin kopya çektikleri belli değil.

sistemin nasıl çalıştiği incelenmeli. bunu es geçelim dersen bi sonraki sınav daha da beter karışır.

yol yakınken işi kökten çözmeli. bugüne kadar en güvenli sistem diye yutturulan öss de bile bunlar oluyorsa. kol gideceğine parmak gitsin.

kazananlarada farklı bi uygulama yapılabilir. ama bu sorun çözümlenmeli.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aryan
    Aryan's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:
    -----------------------------

komple iptal edilmeli. ne kadar kimlerin kopya çektikleri belli değil.

sistemin nasıl çalıştiği incelenmeli. bunu es geçelim dersen bi sonraki sınav daha da beter karışır.

yol yakınken işi kökten çözmeli. bugüne kadar en güvenli sistem diye yutturulan öss de bile bunlar oluyorsa. kol gideceğine parmak gitsin.

kazananlarada farklı bi uygulama yapılabilir. ama bu sorun çözümlenmeli.

-----------------------------

kesinlikle katılıorum geyik meyik bi yana. eğitim bi yıl aksasa bile bence iptal edilmeli. ki ztane bi sene aksasa ne olur. sanki toplumun acil eğitimli elemana ihtiyacı var. ortalık boş gezen ünv mezunu kaynıor.

sistem bi elden geçirilmeli. aslında tamamen değiştirilmelii. ve sınav yapmanın daha güvenli yolları bulunmalı. adım gibi eminim son yıllarda yapılan tüm sınavlarda kopya var. ve olan biim gibi garibanlara oluyo.

Sigarayı bıraksam diyorum; tamamen sana başlasam... Sen daha çabuk bitirirsin işimi, böyle çok yavaş ölüyorum... // üzüldüm ben; üzdü
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek
    yok devenin nalı

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LGA
    LGA's avatar
    Erkek

ne iptali hocam millet kayıt yaptı harç yatırdı ev filan kiraladı yurtlara kayıt yaptı iyi kötü bir düzen için uğraştı nasıl iptal edilir bu saatten sonra? hepsini geçtim referandum söz konusu iken?

Lçizgiçizgiçizgi
Toplam Hit: 3005 Toplam Mesaj: 20