YGS/LYS Kalkıyor Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Cumhurbaskaninin son aciklamalarindan sonra boyle bir iddia dillendiriliyor. Hadi Teog u kaldirirsin  da universite sinavini nasil kaldiracaksin? 3 milyon kisi giriyor. Yerine ne getireceksin? 

Millet dersaneye kurslara gitmeye basladi.

Yorumlar???

SkynetX tarafından 20/Eyl/17 20:49 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

gelişmiş ülkelerdeki gibi uygulamalar getirilmeyeceğinden ygs lys kalksa da afedersiniz ama aynı bokun laciverti başka bir şey getirilecek. sistem değişecek + müfredat değişecek + birinci ve ikinci bölümlere konu ekleme çıkarma yapılacak olan yine liseli gençlerimize olacak.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

Hazır el atmışken TUS'u da kaldırsalar ya :D

ben de sevgiden yanayım...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Benim düşüncem çok yüksek ihtimal değişiklik dedikleri, sayısalcı öğrencilere sınavda sadece sayısal sorular sorarlar. Eşit ağırlıkcı öğrencilere 50/50 sorarlar. Yine sözele sadece sözel sorarlar. Böylelikle sayısalcı öğrenci hukuka yerleşemez. Eşit ağırlıkcı sayısala yerleşemez. Böylece gider bu.

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı

Benim düşüncem çok yüksek ihtimal değişiklik dedikleri, sayısalcı öğrencilere sınavda sadece sayısal sorular sorarlar. Eşit ağırlıkcı öğrencilere 50/50 sorarlar. Yine sözele sadece sözel sorarlar. Böylelikle sayısalcı öğrenci hukuka yerleşemez. Eşit ağırlıkcı sayısala yerleşemez. Böylece gider bu.

Boyle bi durum olmaz bence. Ahan da adam diger bolumden tercih yapacak ne olacak? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı
    CAgAtAy bunu yazdı

Boyle bi durum olmaz bence. Ahan da adam diger bolumden tercih yapacak ne olacak? 

hocam o zaman sınava girerken sayısaldan girecek, ea öğrencisi iken türkçe matematik çözüp matematikten sayısal puanı elde edemeyecek. müridin söylemek istediği o ve bence de mantıklı.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

sanmıyorum, teog için önceden hazırlık yapıldı. bahar aylarında teog için tüm özel öğretim kursları kaldırılmıştı, şimdi de teogu kaldırdılar.

ygs/lys de özel öğretim kursları tek derse indirildi bina başına, kaldırılacak olsa direk kurslar kapatılırdı heralde. yani umarım öyledir, tam şimdi kaldırılırsa pek hoş olmaz benim için

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı
    CAgAtAy bunu yazdı

hocam o zaman sınava girerken sayısaldan girecek, ea öğrencisi iken türkçe matematik çözüp matematikten sayısal puanı elde edemeyecek. müridin söylemek istediği o ve bence de mantıklı.

Ea, sayisal gibi alanlardan sadece birini sececek diyorsunuz yani. Onla ilgili sinava girecek.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Bu sene son senesi gibi bakalım aynı bokun pembesi gelmezse iyi olur 

No way out
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı
    CAgAtAy bunu yazdı

Ea, sayisal gibi alanlardan sadece birini sececek diyorsunuz yani. Onla ilgili sinava girecek.

aynen öyle. benim çok tanıdığım oldu sayısalcı çocuk ama ea puanı ile yerleşen. bu tür şeylerin önüne geçilmesi adına

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

cihad eğitimi de geliyor zaten bence en güzel kafa keseni istediği yere verirler. | Yanılıyor olabilirim (zaten biyerde okumuştum) 15 yılda 6 adet meb bakanı gelmiş  baya bir müfredat değişmiş sınavlar değiştirilmiş ve son olarak çocuk aile ile zaman geçirsin diye teog gelmiş 3 yıl sonra da yine aynı bahane ileri sunularak  kaldırılmış. Osur osur ipe diz. Okadar insan teog için harcama yaptı kendini aile düzenini teog a göre planlayan var yüzbinlerce insan ne olacak=? Bence hak ediyor bu ülke bunları inşallah daha da boka batarız da kafalarını duvarlara vururlar ne bok yedik biz derler. | Ek olarak zübük filmini de izlemenizi öneririm bu dönemin kopyasını anlatmaktadır. Yıllardır camilerde para toplayıp cami ve kuran kursuna yatıran a kadar ( demiyorum ki dine hahrcama yapılmasın. Yapılsın tabiki de Dünyada islamı sadece türkiye yaşıyor her nekadar eksik de olsa ancak mahalle başına dolmayan cemaati olmayan 2 cami hatta fazlası çok fazla ve gereksiz en önemlisi israf be amk.) eğitim kurumu açılıp bilime teknolojiye yatırım yapılmalıydı. Tarımdan tut teknolojiye her bokta bağımlıyız. Neyse M. Akifin de dediği gibi Cellatına aşık olmuş bir milletimiz var... 

next next next install
Toplam Hit: 3617 Toplam Mesaj: 37
universite