Yilbaşi Tacizcileri Gene Görevde

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

katılıyorum alayının amk. abi parası nese verelim amk. gitsin gay veya orospu siksinler bizde rahat rahat eğlenelim

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek

bulutbey bunu yazdı:
    -----------------------------

........turist buraya eğlenmeye gelsin , para harcamaya gelsin vs ne bok yemeye gelirse gelsin

ama gece 3 te mini etekle dekolte ile 1 düzine abazanın arasına girip sonrada gavur tv lerine türkler beni taciz etti , türkler sapık vs derse o işte bi yanlış vardır

Aralarında Türk yok. birisi iranlı digerleri kürt. Ayrıcada insanlar istedigi gibi istedigi saatte istedigi yerde dolasabilirler. baslarına gelen seylerden devlet sorumludur. devlet bu topraklar uzerinde yasayan herkezin herturlu guvenliginden ve yasamından sorumludur. ben 3dede cıkarım 5de de kime ne. burada suc 3de 5de dısarı cıkanda degil 3de 5de asayis saglayamayan devlettedir. dunya ulkelerinde at hırsızı kılıklı herifleri polis potansiyel suclu diye iceri atarken yada gorev bolgesi sınırlarına almazken bizde bu heriflerden yuzlercesi toplanıp magara adamı kolonisi kurup sokakta ulu orta karıyı kızı sikmeye yelteniyor ustelik polis 10 metre ilerisinde dururken. 

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

biri iranlı biride kürtmüş. olay çözüldü suçlu iranlı ve kürt.

açıklama yapalım dış basına ,biri iranlı biride kürtmüş diye ?ülkemizin adını kurtaralım.

kimliğinde kürt veya kürt kökenli yazmıyor ve elinde TC kimliği var derlersede olsun o yinede bir kürt diyelim.

hatta yatırıp sikelim.

Peki yanlarında salyaları akan onlarca kişide kürt ve iranlımıydı? herzamanki gibi geç gelen polislerde mi kürt ve iranlıydı?

her pisliğe kürt iranlı cart curt dersen insanlığın nerede senin? kürtte olsa iranlıda olsa insan insandır.

bu arada yanındaki karıya sahip çıkamayan zihniyetinde a.q. adam biraz hırlasa kimse kalmayacak etrafında. lan polis de a.q  imdat de   kıza bi itelemedikleri kaldı ama yok ipne ipne gülüyor  sözde erkek işte.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

saldırımı kürttür,iranlıdır yada ıraklıdır amaaaan sittir edin alın içeri a.q

not: lan zaygodumunun eğlence eğlence diye yırtınıyodun çıkıp dövseydin ya adamları 

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyinsiz
    beyinsiz's avatar
    Erkek

bulutbey bunu yazdı:

gel karışla lan mal

turist buraya eğlenmeye gelsin , para harcamaya gelsin vs ne bok yemeye gelirse gelsin

ama gece 3 te mini etekle dekolte ile 1 düzine abazanın arasına girip sonrada gavur tv lerine türkler beni taciz etti , türkler sapık vs derse o işte bi yanlış vardır

sana laf anlatmam ben ya 

sen hep daha önce öpülmüş bir kadının dudaklarında sana dair cümleler bekledin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    DkN bunu yazdı:

bulutbey bunu yazdı:

........turist buraya eğlenmeye gelsin , para harcamaya gelsin vs ne bok yemeye gelirse gelsin

Aralarında Türk yok. birisi iranlı digerleri kürt. Ayrıcada insanlar istedigi gibi istedigi saatte istedigi yerde dolasabilirler. baslarına gelen seylerden devlet sorumludur. devlet bu topraklar uzerinde yasayan herkezin herturlu guvenliginden ve yasamından sorumludur. ben 3dede cıkarım 5de de kime ne. burada suc 3de 5de dısarı cıkanda degil 3de 5de asayis saglayamayan devlettedir. dunya ulkelerinde at hırsızı kılıklı herifleri polis potansiyel suclu diye iceri atarken yada gorev bolgesi sınırlarına almazken bizde bu heriflerden yuzlercesi toplanıp magara adamı kolonisi kurup sokakta ulu orta karıyı kızı sikmeye yelteniyor ustelik polis 10 metre ilerisinde dururken.

yoruma bakar mısınız? biri kürt diğeri iranlıymış, Türkler aklandı yani, olayı sadece 2 kişimi yaptı? daha söylenecek çok söz var bu yorumaya neyse... vesselam bu kansız ahlaksız adi şerefsiz itler 57ytl karşılığında serbest bırakıldı, şimdi dünya bizimle ilgili ne derse haklıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    hay aq bu ne be abi abazayız ama bu kadar da hayvan değiliz........

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

By_Gizemli bunu yazdı:

a.qq adamları 57 ytl karsılıgında serbest bırakıyorlarr :))

tek kelime rezillik

Amk mal bu herifler ya bi ellemeye 57 ytl bayıldılar :|

ben onları karıya götürürdüm amk.50 ytl'ye adam başı 7 ytl'den baya bi kar'a geçerlerdi :D :Dhemde adam gibi abazalıkalrını atmış olurlardı...

nese bu işin şakası :D ama elle elle para öde çık ohhh ne ala memleket amk...adam yılbaşına 1 ay kala para biriktirir 57 ytl :D hadi 60 olsun...yılbaşı gecesi eller onu bunu sonra atar 57 ytl çıkar...hatta 60 atar 3 ytlde bahşişi amk :|

devleti milleti rezil etmek 57 ytl gell abaza gel...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:
    cevap tiplerde saklı.
    katılıyorum artı bunun başlıca sorumlusu polislerdir her sene aynı olaylar oluyor polis ellemeyince bu itler dahada cesaretleniyorlar.Kafama bişey takıldı.bu kızların yanarındaki erke arkadaşları maşallah robot misali tepkisiz mal gibi bakınıyorlar benim yanımdaki kıza böyle bişey yapılcak öldürürüm adamı be

ümidin kaybolması özgürlük demekti
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Recep İvedikin arkadaşları galiba onlar :| Bu arada şaka bi yana bunlar Antalyaya gitse oraya buraya saldırır heralde amq ayıları :| dünyaya rezil olduk 2 amele yüzünden :| poliste bişi olmadı diyo öle diicene gidip ayırsana gitmişler köşeden bakıyolar inanılacak şey değil ???
Toplam Hit: 7545 Toplam Mesaj: 60