folder Tahribat.com Forumları
linefolder Web sitesi Güvenliği, DOS - DDOS Saldırıları...
linefolder Yıldırım : Zombi Bilgisayarlar İçin Çalışma Başlatılacak

Yıldırım : Zombi Bilgisayarlar İçin Çalışma Başlatılacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=l0DRdtBbPTA

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

ne yapılabilir ki  ? 

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

ne yapılabilir ki  ? 

50 saniyelik video. Keşke izleseydin. Özet geçeyim :

Başka ülkelerdeki firmalar ile ortak hareket edilecek. Zombi bilgisayarların ip adresleri tespit edilecek.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Kendi kafasına sıkmak gibi birşey.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

aaaağypilerimi testip ediceklermiş vay anasını sayın seyirciler

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Tamam millet diyelim ki antivirusten bi haber bilgisayarlari zombi olmus. Tespit ettin..sonra.?

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

projenin başına reisi getirmişler.

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Harbiden merak ediyorum: hiç mi haberi yok bu adamın taşak konusu olduğundan? Biliyorsa bir kere bile bile mi girip bakmamış acaba ne diyorlar bana diye? Niye ben taşak konusu oluyorum diye?

Ciddi merak içindeyim.

Sadece bi imza..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    PcK0 bunu yazdı

Harbiden merak ediyorum: hiç mi haberi yok bu adamın taşak konusu olduğundan? Biliyorsa bir kere bile bile mi girip bakmamış acaba ne diyorlar bana diye? Niye ben taşak konusu oluyorum diye?

Ciddi merak içindeyim.

Türkiye'de bu tür insanların genelde çevresinde pervane gibi dolanan akıl hocaları mı dersin yardımcıları mı dersin onlardan olur. Çevresindeki gençler ne derse kendisine de mantıklı gelirse kabul eder çıkar kürsüde şunu şunu yapacağız diye anlatır. Yapacağız deyip yapamadıkları birşey olunca ya iplemez yada kendisine o fikri sunan genci işinden eder.

Gelişmiş ülkelerde bu tür insanların çevresinde de danışmanlar vardır. Ancak bu danışmanlar sokaktan toplanmamıştır, her alanda uzman gibi geçinmezler. Her danışman kendi alanında expert seviyededir ve başkanın teknik bilgisinin yetmediği anlarda yardıma koşarlar. Başkanların kültürü ise facebook ve twitterdan ibaret değildir. Evdeyken boş vakitlerinde mitinge söyleyeceklerini düşünmek yerine veya medya patronlarını azarlamak yerine intereti açıp reddite girerler kendileri hakkında yapılan eleştirileri okuyup haklı bulduğu eleştiriler karşısında kendilerini geliştirmeye çalışırlar.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egultekin
    egultekin's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=Sn7pNTsY5iY

< ="//www.youtube.com//Sn7pNTsY5iY" width="425" height="350"> 

Yorumsuz :)

egultekin tarafından 23/Nis/16 09:25 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 4460 Toplam Mesaj: 13
binali yıldırım