folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Yıldız Şeklinde Gösterilen Şifreyi Öğrenmek İçin Programlar?

Yıldız Şeklinde Gösterilen Şifreyi Öğrenmek İçin Programlar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

RevelationV2,asteriskkey gibi programlar denedim olmadı,bide tahribatta bi arkadaş bayağa bi program adresi vermiş toplu onları indirdim ama bazıları ya kayıtlı olan şifreyi veriyor yani msn vs,yada ** şeklindeki şifreyi yine ** şeklinde yazıyor.10 civarı program denedim tık yok.

Öğrenmek istediğim şifrede modem arayüzde ki şifre çözemedi denediğim pogramlar,güncel yada işe yarayan bi program bilen paylaşırsa sevinirim.

Bi ara bilgisayara format atmadan bi program vardı mis gibi ama format atalı oldu 2 yıl:)

_ICEMAN_
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hacım sayfanın source kodunda da görebilirsin eğer value olarak o şifre verilmişse.

ki artık o tip salakça şeyler yapılmıyor. yani password inputunun value suna adam gerçek şifreyi koyduysa, source kodlarından görebilirsin ama sadece dolu gözüksün diye sallama bi value yazdıysa öğrenemezsin.

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek

snadboys revelations vardı 2-3 sene önce, internetx exlporerla gir sayfaya, sora yazılmı kulanrak ören.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

SharpShooter bunu yazdı:
    -----------------------------

hacım sayfanın source kodunda da görebilirsin eğer value olarak o şifre verilmişse.

ki artık o tip salakça şeyler yapılmıyor. yani password inputunun value suna adam gerçek şifreyi koyduysa, source kodlarından görebilirsin ama sadece dolu gözüksün diye sallama bi value yazdıysa öğrenemezsin.

Bu olmadı hocam

nessaj başta yazdım o yine ** şeklinde gösteriyor

_ICEMAN_
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek

hallederi_55 bunu yazdı:

SharpShooter bunu yazdı:

Bu olmadı hocam

snadboys sadece internet explıorerda çalışır ama, he belki de value gerçekten * dır nerden bilcen?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

hocalar bilgisayarda kayıtlı şifreleri gösteren yokmu ? birçoğunu denedim bende her türlü değeri buluyor atıyorum html tag <input>, name=email gibi ama value kısmını göstermiyor boş gösteriyor hep. Chromeda login olunmuş sayfaların şifrelerini alabileceğim birşey yokmu ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

nessaj bunu yazdı:

hallederi_55 bunu yazdı:

SharpShooter bunu yazdı:

Bu olmadı hocam

snadboys sadece internet explıorerda çalışır ama, he belki de value gerçekten * dır nerden bilcen?

Düşünmeni sevdim hocamda değil denedim:)

_ICEMAN_
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:

hocalar bilgisayarda kayıtlı şifreleri gösteren yokmu ? birçoğunu denedim bende her türlü değeri buluyor atıyorum html tag < ="text" />, name=email gibi ama value kısmını göstermiyor boş gösteriyor hep. Chromeda login olunmuş sayfaların şifrelerini alabileceğim birşey yokmu ?

passware kit basic bu işini görür hocam

_ICEMAN_
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Microsoft Spy ++

Visual studio kuruluysa onunla yüklü gelir. Değilse buradan indirebilirsin: http://mdb-blog.blogspot.com/2010/11/microsoft-spy-or-spyxx-for-download.html

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Firefox'un show password isimli eklentisi işini görür.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Modem seninse reset at sonra yeniden kurulum yap ? Değilse neden değil :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
Toplam Hit: 1510 Toplam Mesaj: 12