folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yine Metro Yine Kaza

Yine Metro Yine Kaza

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

çok hızlılar amk. tekirdağ - istanbul arası küçük arabayla gidiyoruz yavaş yavaş 80-90 metro otobüsü bize makas attı amk

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Şirketin sefer sayısının çok olması da metro adına şanssızlık

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

bütün otobüs firmaları aynı

orospu çocukları çevre yollarında duble yollarda sürekli şerit değiştiriyorlar

kimle sidik yarıştırıyorlarsa artık

o değil şoför ölse içim yanmıcak

ölen yaralanan hep vatandaş oluyor amk

normal ama böyle krolara ehliyet verirlerse daha çok kaza olur

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Bu metro'nun %99 şoförleri orosbu çocuğu.

Piçler koskoca izmir'den istanbul'a 8.30 saatlik yolda 1 kez mola verdi, mola verelim diyenleri de bi sikmediği kaldı.

Neymiş sefermi kaçırmışlar bişey olmuş, onu tutturmaya çalışıyo piç kuruları.

Birde öyle bir gidişleri varki sanırsın paşaya kelle götürüyo ibneler.

Asker'den gelişte otobüs olmadığı için mecburen metro ile geldim, yok böyle birşey.

460 gün şafak saydık, tam özgürlüğün tadını çıkaracağız bu yavşaklar öldürecekti bizi az kalsın..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Piçler koskoca izmir'den istanbul'a 8.30 saatlik yolda 1 kez mola verdi, mola verelim diyenleri de bi sikmediği kaldı.

Asker'den gelişte otobüs olmadığı için mecburen metro ile geldim, yok böyle birşey.

460 gün şafak saydık, tam özgürlüğün tadını çıkaracağız bu yavşaklar öldürecekti bizi az kalsın..

Hocam ekspress otobüslerin çoğu 9saatlik yolda 1 mola verir en fazla bunda garip bir şey yok. Yolcuya kalsa her saat başı durduracak mola için.

Çoğu firma hızlı gidiyor metro da metro tutturmak anlamsız.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

Hocam ekspress otobüslerin çoğu 9saatlik yolda 1 mola verir en fazla bunda garip bir şey yok. Yolcuya kalsa her saat başı durduracak mola için.

Çoğu firma hızlı gidiyor metro da metro tutturmak anlamsız.

express diye birşey yoktur, her 4 saatte bir yarım saat mola verme zorunlulukları var taşımacılık kanununda. Aynı şekilde her şoför 4 saatten fazla direksiyon başında kalamaz. Şu Metro' yu korumaya devm ettiğiniz sürece onlar kasap kalmaya, insanlar ölmeye ve binbir türlü eziyet çekmeye devam edeceğiz. Bizin taleplerimizle doğru orantılı bir taşımacılık yapılıyor şu an. Metro rezilliğin ötesine geçmiş durumda her durumda, ölenlere Allah rahmet eylesin demekten başka çaremiz yok malesef.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Şimdi kafama takıldı, Bilet aldığımızda arkasında sigorta lı olduğumuza dair birşeyler yazıyor.

Atıyorum; yaralanma 25.000 - ölüm 50.000 Tl gibi birşeyler.

Gerçekten bu kural veya kanun işliyormu ?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

O kadar muavinini şoförünü yaptıkları dallamalıklar yüzünden şikayet ettim hiç biri işe yaramadı. Şikayet sistemleri işe yaramıyor. Kendi çalışanları kendi müdürlerine küfür ediyor o derece.

Zorunlu olmadıkça binmiyorum. Kaza işi firmayla alakalı olmaz genellikle ama metro ile giden otobüslerde çok kaza veya sorunla karşılaştım.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

Sürekli metro kullanıyorum sadece 1 defa muavinin öküzlüğü yüzünden sorun yaşadım. Bu kadar kötülemek anlamsız diye düşünüyorum. Edirneden kalkıp ta Konya ya gidiyor otobüs hiçte bi sorun yaşamıyorum açıkçası. Hattan hatta değişen bişey sanırım bu.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

metro iyidir. 

gece herkes uyurken pet bardağa su döktüm biraz. şöförün yanına gittim 2 sigara uzattım yaktık içtik :D

sigaraları pet pardağa söndürdük kek yedik çay içtik muhabbet mis gibiydi :D

metro candır :D

Toplam Hit: 4352 Toplam Mesaj: 40