folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Yok Artık Bu Kadarda Olmaz-Olmaması Gerek

Yok Artık Bu Kadarda Olmaz-Olmaması Gerek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

http://haber.mynet.com/sayfali/yasam/-O-olursun-dedi-kizina-tecavuz-etti/04Agustos2008/X1217856432015/0

abi adam öz kızına orospu olursun diye tecavüz etmiş.Boşanınca boşandın orospu olursun demiş.Orospu olmasına birşey diyen babanın ahlakı kendi kızınla ilişki girmede nerde..

Ya ciddi anlamda kafam bozuluyor ne abi sorun ne ???

Türkiye nerde yanlış yaptı böyle şerefsizler çıkıyor.Bina yan yatmış misal tvlerde gösteriyorlar neden böyle ihmalkarız, olmasada olduran bir milletiz ??Sorun ne ya.Hiç mi ders almıyoruz.Ormanlar yanıyor ama hala şişe, çöp atıyoruz.Yani olayları görüyoruz fakat bizim dünyamız farklı gibi.

Sorun ne arkadaş ???Ciddi anlamda kafam bozuluyor ya.Bu kadar mı gerizekalı, şerefsiz bir milletiz ??Kendi ormanlarını yakacak, pisleyecek, çürük binaya sağlam raporu verecek kadar gerizekalı mıyız biraz para uğruna bencillik uğruna mı bu ?Bu kadar mı haysiyetsiz olduk?Öz kızına tecavüz edecek kadar hatta onu geç tecavüz edecek kadar şerefsiz bir millet mi olduk??

Tabi ki 70 milyon böyle değil fakat eminim rüşvet alan-veren, görevini iyi yapmaması sonucu başkaların canını yalan, etrafını pisleyen, milletin karısına kızına bakmayı geçtim laf atan adamlar dolu...18+ elemanların %50 si böyledir belki fazla.

Hadi hristiyan olsak kısmen kabullenirim kızınla falna ilişkiye girmeyi onların dininde var derim.Fkat görgü olarka yine bana ters olur.Peki müslümanlar ??Konya yani burası.Hadi bu adam müslüman değil...Dinine bağlı olan adam milletin karısına kızına da mı laf atmıyor ??

Ya herkesi rahatsız edenlere ne demeli?

Dinsizi, dinslisi, devlet görevlisi, işçisi ...Abi bu kadarda olmaz ya..Nereye gidiyoruz nedir 20 sene sonra halimiz kestiremiyorum.Tam bi ortadoğu ülkesi olmaya doğru gidiyoruz.Atın kafanızdaki avrupa birliği hayalini çıkın sokaklara bakın 20 sene sonra ne oalcağımız bile belli değil.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek
    Öyle bi zaman gelecek ki bu haberlere şaşırmayacağız böyle giderse :|

Yapay zeka, zeka değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    dünya ne hale geldi anasını satim kıyamet yakındır bu ne ya ahlakszlık diz boyu

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

Ankara da her gün neler görüyoruz neleer...

Doğru bunlar fazla uçmuş.tamam kimsenin burada yaşam tarzını tartışmıyoruz ama bu kadar da olmaz ki...

Bi insan bu kadar ş*refdiz olamaz.Biraz ahlaklı,edepli olmak var.Başı açık kapalı hiç farketmez.Aklı kapalı olmasın diyoruz.

Tamam aklı da açık ama kapalı olan bir yeri yok.Bu kadar pislik bir dünyada hatta bu kadar duyarsız ve asimile olmuş bir toplumda yaşıyoruz.Açıkçası zumsuk,

Şaşırmadım hocam... !

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

iyide şimdi ortalıkta bir yanlış anlama söz konusu olabilir

babanın niyeti çok saf olabilir

şöyleki: şimdi bunun kızı boşandı dolayısıyla orospu olabilitesi yüksek... "sen kesin orospu olursun" dedi ve orospu olmaması için gerekeni yaptı: orospuluğun nasıl bişi olduğunu göstermek! ki bence çok etkili bi yöntem sözle vazgeçiremeyince en güzeli göstererek anlatmaktır! bende baba olsam aynı yolu izlerdim, başka türlü nasıl vazgeçirebilirsinizki kızınızı orospuluktan?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    Moon_Shine bunu yazdı:
    -----------------------------

Konya'nın Ilgın ilçesinde..

şaşırmadım :| 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

oluyor.8 aylık bebeğe tecavüz olayından sonra neler neler olur. bunun aynısı çorumdada oldu. hacım bunlara kafayı takarsan psikolojik sorun yapar.illa edep illa edep.

dün maç çıkışı otobüs duraklarına giderken biz ne gördük :))) bakmayın lan o tarafa :)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek
    Khaine bunu yazdı:

şöyleki: şimdi bunun kızı boşandı dolayısıyla orospu olabilitesi yüksek... "sen kesin orospu olursun" dedi ve orospu olmaması için gerekeni yaptı: orospuluğun nasıl bişi olduğunu göstermek! ki bence çok etkili bi yöntem sözle vazgeçiremeyince en güzeli göstererek anlatmaktır! bende baba olsam aynı yolu izlerdim, başka türlü nasıl vazgeçirebilirsinizki kızınızı orospuluktan?

ne demek nasıl vazgeçirebilirsiniz hacı.

O zaman kızının orosbu olacagını düşünen her baba kızını mı şey yapsın...Başka yollar yok mu gerçekten sence.

Yanlış düşündüğünü düşünüyorum.

Bu gibi durumlar zaten düzeni birliği bozuk veya ciddi sorunları olan ailelerden kaynaklanabilir.Dini yönden de eksik yanları fazla olan insanlarda,şerefsizlik diz boyu olabilir ve önüne gelene çakar.Toplumdan tasfiye edilmesi gerekir böylelerinin.

Ya da tekrar topluma kazandırkak için ciddi çalışmalar yapılabilir.Kaldi kı günüzüm Türkiye sinde bu olmaz gibi duruyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Ufacık bir bebeken alıp ninni söyledigi kendi elleriyle besledigi.Gezdirip dolastırdıgı.İlk karnedisi ile sevindigi.Bir canlıya karşı nasıl olurda cinsel istek duyunulabilir.Bu tarz psikolojik vakaların zamanında derin araştırmasını yapmış biri olarak söylüyorum.Cinsellik açısından en iğrenç ve sıradısı olan vaka necrofilidir yani ölüsevicilik ölülere karsı cinsel istekte bulunmak onlarla sevişmek.

Hani bunu bile zamanında psikolojik olaylar ile ve bireyin kişi üzerinde etkisini tam kontrol hissi ile öz güvenini tazeleme istedigi diye bir nebze anlarımda bu ensest ve pedofiliyi bir türlü anlamıyorum.Bunuda herhalde komsu kızına bile bakmanın ayıp sayıldığı bir çevrede yetişmeme veriyiorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Khaine bunu yazdı:

hoca baban şimdi gidip sen erkeklere ilgi duyarsın falan diye korkup senle ilişkiye mi girmesi laz ım?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MelancholiTr
    MelancholiTr's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    Khaine bunu yazdı:

hoca baban şimdi gidip sen erkeklere ilgi duyarsın falan diye korkup senle ilişkiye mi girmesi laz ım?

aynısnı yazıyordum hocam..Saçmalama Khaine hocam olurmu öle şey ya:|

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakultesi
Toplam Hit: 10612 Toplam Mesaj: 79