folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yoklama Kaçağı Ve Tecil

Yoklama Kaçağı Ve Tecil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Merhabalar 

Arkadaşım  gbt sorgusunda yoklama kaçağı olarak yakalanmis ve polis kağıt imzalatilip bırakmis 15 gun içersinde askerlik şubesine gitmesi gerektiğini felan beyan etmiş 

Şimdi bir kac sorumuz olacak

Askerlik şubesine gitse ne gibi bir islem olacak ve sonrasinda nasil olacak

Okulu 2 yil once bitirdi onlisans olarak ancak önümüzdeki yıl ygs yada dgs ile aof e kayıt olabilir o zamana kadar tecil yaptırma şansı varmi 

Teşekkürler 

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

arkadaşını uğurlamanın zamanı gelmiş hocam..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

29 yaşına kadar tecil hakkı var askerlik şubesine gidip okuyacağım tecil edelim vs derse tecil oluyor (Ben o şekilde yaptım) küçük bir para cezası geliyor (bana 120 falan gelmişti) sonrasında okula kayıt olunca tekrar tecil olur zaten.. ancak 29 yaşında ise yüksek lisans haricinde tecil olmuyor diye biliyorum şu anda o durumdayım :/

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek

cezaevi jandarması olarak görev yaptım.

ziyarete gelen mahkum yakınlarının kimlik numaraları ile jabs üzerinden sorgulama yaparken ziyaretçiler hakkında yakalama vs var mı diye kontrol ettiğimizde bi asker kaçağı olduğunu komutana bildirdik.

çocuğu çıktığında getirin dedi. bilgisayardan sallama bi tutanak hazırladı çocuğa imzalattı. çocuğa aynı polisin size dediği şeyi yapmasını söyledi. çocuk karakoldan ayrıldığında da imzalattığı kağıdı yırtıp çöpe attı.

söylemek istediğimi anlamışsındır umarım :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

allahtan yaptım şu askerliği amk bastan sona delilik katalizörü :d

do_som tarafından 11/Eyl/17 18:43 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

hiç bi sikim olmaz en fazla ceza yer. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Öncelikle arkadaşın Vicdani ret hakkını kullandı mı ? kullanmadıysa gitsin 2 yıl erteleyebiliyor hiç bir sebep göstermeksizin. Bu süreçte de dgs den aöf kastırır. Ben öyle yaptım. 2015 mzun oldum sonra yoklama kaçağı olmuşum kağıt gelince haberim oldu. Neyse gittim dedim napcaz vs vs 2017 aralığın 31 ine kadar tecilliyim. DGS girdim aöf den yardıracam.  Şubeye gitsinmi bilmiyorum da bu şekilde kaçak dolanan çok olduğunu biliyorum

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek
    Abizittin bunu yazdı

cezaevi jandarması olarak görev yaptım.

ziyarete gelen mahkum yakınlarının kimlik numaraları ile jabs üzerinden sorgulama yaparken ziyaretçiler hakkında yakalama vs var mı diye kontrol ettiğimizde bi asker kaçağı olduğunu komutana bildirdik.

çocuğu çıktığında getirin dedi. bilgisayardan sallama bi tutanak hazırladı çocuğa imzalattı. çocuğa aynı polisin size dediği şeyi yapmasını söyledi. çocuk karakoldan ayrıldığında da imzalattığı kağıdı yırtıp çöpe attı.

söylemek istediğimi anlamışsındır umarım :)

15 gün içerisinde gitmezse asker kaçağı olması muhtemel. evrak sisteme işleniyor.

Ben 20 ₺ ceza ödemiştim arkadaşım 1500 ₺ ödedi, miktar kaçak sayıldığın süreye göre değişiyor. gitmeni tavsiye ederim sonraki sefere götürebilirler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Bugün Gbt ye takıldım açıköğretimden okumaya devam ediyorum tecil bitmiş benimde tutanak imzaladım şube'ye gidip tecil ettirebilirmiyim yeniden ?

-
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Atlas bunu yazdı

Bugün Gbt ye takıldım açıköğretimden okumaya devam ediyorum tecil bitmiş benimde tutanak imzaladım şube'ye gidip tecil ettirebilirmiyim yeniden ?

aöf oto ertelemiyor mu yav? nasıl tecil bitti görünüyor ki. 

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    Atlas bunu yazdı

aöf oto ertelemiyor mu yav? nasıl tecil bitti görünüyor ki. 

Aöf değil Aöl hala lise bitirme çabasındayım

-
Toplam Hit: 2186 Toplam Mesaj: 12
askerlik tecil