folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Yol Kenarı Serserileri...

Yol Kenarı Serserileri...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

S.a beyler size bişey danışcam acaba sizin orlardada varmı bunlardan...yol kenarlarından durup gelene geçene cins cins bakan 18 -25 yaş arası serseriler sizin oralardada varmı?Bunlar sizi rahatsız ediyormu?Bunlara karşı bişey yaptınızmı?Ben şahsen bunlara sinir oluyorum bi gün dalcam ama başımın belaya girmesini istemiyorum...Sizce bunları amacı ne  sorunları ne ? ne yapmaya çalışıyorlar? Sorularım bu kadar :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

Her köşebaşında var onlardan havlıyorlar bazen bırak havlasınlar işin gücün yok onlarlamı uğraşıcaksın.

Allah Türktür.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

hacım bu pezolardan her yerde vardır hele ki onlara baktığınızda inatla gözlerinizin içine bakıyorlar dediğin gibi birgün çok pis dalacam ama başım belaya girsin istemiyorum.. Pezoların işi gücü yok amk

the man who gets tired after eating a ban
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

onlardan heryerde war benim önümü kesmeye kalkmışlardı geçen yıl insanın sinirlerini bozmayı wazife bilen ama sadece insanım die geçinen ırkı belli olmayan yaratıklar 

dewdim dewrildim geldim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Kalabalıklarsa al bi kaç arkadaşını bas dayağı bi bok olmaz .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

İşsiz-güçsüz-manitasız boş gezenin boş kalfasıdır çoğu.Boş gezmek zamanla rutinleştiği için atraksiyon olsun diye kavga ararlar ama çoğunun maçası sıkmadığı için sert bakarlar.Cinsel organına takmaya değmez..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

acınacak durumda bunlar üstünlük kurmaya çalışıyolar amaçları bu sanırım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Benim dikkatimi çeken bişey var her semtte akşamları bim mağazasının yanına toplanan gençler bulunuyo incelenmesi gerek.Neden bim arkadaş ? niye şok değil , migros değil başka bir marketler zinciri değil de bim ?

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

ucuz ya ondan 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

boş insanlar :W bı amacı olmayan adamlardan korkun derdı bızım bı hocamız sana bulasmadıkca bulasma derım usta:|

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

bilmezmiyiz hocam, özellikle kentin varoş bölgelerinde yuvalanan , ekseriyeti çeşitli doğu illerinden yarın gelmiş, şehre adapte olmaya çalışan ama içine eden, gelip geçene tip tip bakıp zincir sallamaktan başka işi olmayan, saçına ve giydiği kıyafetlere ve takılara bakınca mide bulandıran elalemin karısına kızına laf atan aşşağılık kevaşe dölleri.

biz onlara genel anlamda kıro desekte, bu kategoriye giren zararsız kırolarda olabilmektedir , sanırım başka bir isim lazım bunlara.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
Toplam Hit: 11294 Toplam Mesaj: 81