Yolsuzluğun Babası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frt
    frt's avatar
    Erkek

Başbakan kamu bankalarından 750 milyon doları iktidar medyasını oluşturabilmek için damadına aktardı

ayrıca geriye kalan parayı denkleştirebilmek için çalık gurubuyla ortaklık anlaşmasını imzaladı bu oataklık için başbakan bizzat araya girdi ve ortaklığı kurdu anlıcanız türklük onurunu ayaklar altına serdi yolsuzluğun önünü

son bitlisli
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    %0 faiz ile verdi uşağına. ben isteseydim verirmiydi:) kaptanın yüzdüğü deniz biziz abicim biziz yüzdürmeyin gari.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaL
    ZaL's avatar
    Erkek
    Hoşgeldin Ali Kırca,tanıyamadım kusura bakma.

2 kelime yanyana gelirde güzel olmaz mı? Sen bunu göremiyorsan,ben sana gösterememki.Tıpkı şuan şurada yazılanlar gibi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    ne bekliyodun ki

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Uzun zamandan beridir Başa Geçenler Yönetmek için değil Ceplerini Doldurup Siktirip Kaçmak için Gelir vede gider oldular, Buna Vatandaş olarak Dur demenin Tek yolu Önümüzdeki Seçimlerde kimsenin Oy kullanmamasıdır. Hal vaziyet bu olduğunda Paşalar Yönetime El koyacaktır, Türkiye Düzne girebilir. Askerin Eli Vatanına Şefkatlidir. Asla Cebe Atmaz, Asker Asla Rüşvet yemez. Asker Asla Taviz Vermez.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek

shockman bunu yazdı:
    -----------------------------
    Uzun zamandan beridir Başa Geçenler Yönetmek için değil Ceplerini Doldurup Siktirip Kaçmak için Gelir vede gider oldular, Buna Vatandaş olarak Dur demenin Tek yolu Önümüzdeki Seçimlerde kimsenin Oy kullanmamasıdır. Hal vaziyet bu olduğunda Paşalar Yönetime El koyacaktır, Türkiye Düzne girebilir. Askerin Eli Vatanına Şefkatlidir. Asla Cebe Atmaz, Asker Asla Rüşvet yemez. Asker Asla Taviz Vermez.

güzel söylemişsin abi ama bunu yapıcak bi halkımız yok kimse kolay kolay boş atmaz.ordan bi yardım şurdan bi kömür ordan bi erzak cart curt gelir millet kanar.asker yönetime el koydugunda daha kötu olmaz mı peki bizi geriye götürmez mi?zaten böylede geriliyoruz:)

Hayat Ölüme Giden Yolda Bir Düştür...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaL
    ZaL's avatar
    Erkek
    shockman bunu yazdı:
    Türkiye'de yaşadığınızdan emin misiniz? Emin iseniz yaşamışlıklarınızı sınamanızı öneririm.

2 kelime yanyana gelirde güzel olmaz mı? Sen bunu göremiyorsan,ben sana gösterememki.Tıpkı şuan şurada yazılanlar gibi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Evet Türkiyede Yaşıyorum, Eminim ve ne söylediğimide gayet iyi bilerek dedim, Geriye gideriz, ama O geri geri değil öyle algılamayın, Sadece Asker Boşlukları Tıka basa Dolduracak Boşlukları alacak, Boşluklar la dolu Geçen Zamanı Ancak Asker düzeltebilir, Nihayetinde O ne ederse en iyisini eder Emin olun. Reçete Acı Farkındayım ama Tek Yolu budur arkadaşlar. Hem Siyasette Temizlenir Arınır.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayteach
    ayteach's avatar
    Erkek

yaşasın a.q parti:) durmak yok yolsuzluga devam:)

Bir Serseriyi Öldürecek Yine Serseri Kurşundur...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    durmak yok talana devam

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

shockman bunu yazdı:

aynen katılıyorum hatta bunu bekliyordum.Akp'nin 2. kez iktidar olmasından sonra kesin darbe olcak diye bekliyordum ama ne hikmetse pkk hortladı bu dönemde askerin başka şeylerle uğraşacak vakti kalmadı.Ama müstahak bu millete 1.iktidar da adamlar o kadar malı mülkü cep yaptı ama millet görmezden geldi şimdi milletin nerdeyse götünü satcaklar ama o oy verenlerin umrunda mı onu bilemiyorum. 

NEDEN? (soru olarak)
Toplam Hit: 2338 Toplam Mesaj: 16