Yönetim Bilişim Sistemleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

deu ybs varken, burdur niye hocam

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MEJIST
    MEJIST's avatar
    Erkek
    q0x bunu yazdı

deu ybs varken, burdur niye hocam

Hocam burdur ygs 6 dan aliyo deu tm 1 den 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MEJIST
    MEJIST's avatar
    Erkek

Müridler başka bi sorum daha olacak oraya gittigimde nasıl bi laptop alsam üniversite bitene kadar bana yeter tüm islerini halledebilirim ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Hocam mühendislik okurken programlama öğrenmek için yönetim bilişim sistemlerinin programlama derslerine girerdim.

Sağolsun hocaları ellerinden geleni yaptılar, derslere aldılar, maillerime sorularıma cevap verdiler.

Birçok arkadaş edindim bölümden, birçoğuyla da halen görüşürüm.

Şunu söyleyebilirim, 2 dönemlik mezunların içinden iyi biryere gelen adam sayısı 4-5 kişi.

Ama çok iyi yerlere geldiler bunlar, microsoftta çalışanı var, kendi şirketini açan var, superonline'ı var. Ama diğerleri ya bakkal oldu, ya manav, ya da güvenlik görevlisi.

Kısaca olay sende bitiyor. Küçük ünivde hocaların afra tafrası çok olur. Bir halttan çakmazlar, egoları tavandır.

Kendine spesifik bir alan seç, o alanda okula girdiğin andan itibaren yüklen.

2. sınıfta bedava bile olsa çalış, 3. sınıfta hafif hafif para kazanmaya, 4. sınıfta maaş ve iş seçmeye başlarsın.

Olay sende bitiyor.

https://youtu.be/RF3vLoSiazU?t=1m32s

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Hocam bu bolumde akadamisyen olarak kalma ihtimalini artirmaz mi? Durumu kendi lehine cevirmek isteyenler acisindan 

Toplam Hit: 2269 Toplam Mesaj: 17
yönetim bilişim sistemleri