folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Youtube 2 Kere Daha Yasaklandı :S

Youtube 2 Kere Daha Yasaklandı :S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

yasağın kaldırılması beklenirken. iki yasak daha geldi.ankara 1.sul ceza mahkemesinin youtube yi yasaklamasını gören3. ve 4.cü mahkemeler geri  kalmamak için 1'er yasak daha getirdiler. 

şimdi bunu soracaz kendimize. miellet youtubeyi izlerken biz deve kuşu gibi başımızı kumun altına saklayacaz. kimilerimiz giior. ama yavaş ve iğrenç bir  şekilde. ne olacak bizim bu halimiz. yasağın kalkması için 3 mahkemninde kararının bozulması lazım :S

www.youtube.com

BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

ANKARA 1. SULH CEZA MAHKEMESİ, 12/03/2008 tarih ve 2008/251 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.

Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: ANKARA 1. SULH CEZA MAHKEMESİ, 12/03/2008 of 2008/251.

Ankara 3. Sulh Ceza Mahkemesi, 13/03/2008 tarih ve 2008/311 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.

Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 3. Sulh Ceza Mahkemesi, 13/03/2008 of 2008/311.

Ankara 4. Sulh Ceza Mahkemesi, 13/03/2008 tarih ve 2008/411 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.

Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 4. Sulh Ceza Mahkemesi, 13/03/2008 of 2008/411.

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

tam çıkmamış buda devamı

BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

ANKARA 1. SULH CEZA MAHKEMESİ, 12/03/2008 tarih ve 2008/251 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.

Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: ANKARA 1. SULH CEZA MAHKEMESİ, 12/03/2008 of 2008/251.

Ankara 3. Sulh Ceza Mahkemesi, 13/03/2008 tarih ve 2008/311 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.

Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 3. Sulh Ceza Mahkemesi, 13/03/2008 of 2008/311.

Ankara 4. Sulh Ceza Mahkemesi, 13/03/2008 tarih ve 2008/411 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.

Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 4. Sulh Ceza Mahkemesi, 13/03/2008 of 2008/411.

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    vay anasını centılmın
    edt :

Türkiye de artık

diyor artık Ankara Ceza mahkemesi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    oha yaa. emir reis bi el at şunlara :)

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Tahribat.com a kufürü geri isterizzz...

Zevk alıolar kapatınca heralde

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarninG_ErroR
    WarninG_ErroR's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Youtube'de folloş gibi oldu :) ...Karizması çiziliyor kanımca ben olsam serverin fişini çekerdim Türkiyeden :D

helikopter kiralayıp norveçli üstsüzleri görsel taciz edesim var.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    ya bende youtube.com u açınca sayfa görüntülenemiyo diyo sürekli türkiyedede değilim kıbrıstayım neden acaba burada bildigim kadarıyla yasakta değil :S

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hitbaytar
    hitbaytar's avatar
    Erkek
    youtube un sahibi olsam bukadar olaydan sonra erişim tekrar sağlansa bile türkiyeden girişleri yasaklarım aq çocuk oyuncagına döndü şekle bak kendilerini tatmin ediolar , tatmin olmak istiyosanız parmak deiştirin bunlara gerek yok...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

seadog bunu yazdı:
    -----------------------------
    ya bende youtube.com u açınca sayfa görüntülenemiyo diyo sürekli türkiyedede değilim kıbrıstayım neden acaba burada bildigim kadarıyla yasakta değil :S

devlet oraya da el atmış demek :)

proxy programları kullanarak girebilirsin hoca.. örn: hideip programı..

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    seadog bunu yazdı:
    demekki 3 yasak yiyince kıbrısta sorun çıktı :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Benim dikkatimi çeken bir olay var. Ulan sayfa yasaklanınca google değeri artıyor. Mesela yutupunki 7 felandı, kapalı olan sayfa 9 a.q. Ne iş ya, ben de mi kapattırsam sitemi.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
Toplam Hit: 5489 Toplam Mesaj: 38