folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Youtube Çocuk Kategorisine Başladım Tavsiye, Destek Bekliyorum

Youtube Çocuk Kategorisine Başladım Tavsiye, Destek Bekliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arada flash oyun da çek biz öyle yapıyorduk bir zamanlar..

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Hocam baltalamak değil niyetim ama bana mı çok şiddet içerikli geldi sadece videolar? Tek tek bakmadım ama 8 videonun da kapağında en az bir vahşi hayvan. Çocuk ağlıyor gorilin bacağından kan akıyor falan. Bu işlerden anlamam ama çocuğum olunca da böyle bir ''çocuk kanalı'' konseptine karşı çıakrım sanırım

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

Cocuklari git evine öldür daha iyi bunlari izletecegine

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hiyongnu
    hiyongnu's avatar
    Erkek

Hocam şiddet ağırlıklı içerikler olmuş. Bunların yerine eğitici ve öğretici içerikler sunarsanız hem faydalı olur hem de kanalın kapanma durumu pek olmaz. Yoksa bu tarz sayfaları ben direk şikayet ediyorum, çocuğuna kimse izletmek istemez.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    hiyongnu bunu yazdı

Hocam şiddet ağırlıklı içerikler olmuş. Bunların yerine eğitici ve öğretici içerikler sunarsanız hem faydalı olur hem de kanalın kapanma durumu pek olmaz. Yoksa bu tarz sayfaları ben direk şikayet ediyorum, çocuğuna kimse izletmek istemez.

Bende bu yönde düşünüyorum hocam. Dinazorların , gorillerin filan korkutucu olması ve seslerinin sanki outlast oynuyor gibi hissetirmesini yanlış buldum.

Daha naif ve eğlenceli içerikler çıkartabilirsin :)

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Kategoriye biraz göz gezdirdim adam 2 hafta önce video atmış 23 m izlenme almış. Sen de kanalı 5 gün önce açmış olamana rağmen videonun biri patlamış hemen. Bence kategori güzel devam et hocam ancak videolarının içeriği ürkütücü. Daha tatlı ymuuşak şeyler yap.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek

hocam benimde ilk gözüme çarpan ürkütücü olanlar çarptı mesela köpek balığı dinazor vs. ben bu tarz videolar yüzünden youtubeyi engellemeye çalışıyorum. 

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Daha şirin böyle pokemon, tavşan benzeri öğeler olsaymış iyi olacakmış..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

1,5 yaşında bir erkek evlat babası olarak benim oğlumun yemek yerken beğenmeyip geçtiği video türü bunlar. Hanımla konuşuyoruz bizde ara sıra böyle bir kanal mı açsak diye. Salih reyis ten daha başarılı olacağımız kesin. Mesela o gamze ve babası dinlenip dinlenip dövülmelik ama gel gelelim çocuklar izliyor işte. 

Ben bir ortak bulsam giricem bu işlere. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı

1,5 yaşında bir erkek evlat babası olarak benim oğlumun yemek yerken beğenmeyip geçtiği video türü bunlar. Hanımla konuşuyoruz bizde ara sıra böyle bir kanal mı açsak diye. Salih reyis ten daha başarılı olacağımız kesin. Mesela o gamze ve babası dinlenip dinlenip dövülmelik ama gel gelelim çocuklar izliyor işte. 

Ben bir ortak bulsam giricem bu işlere. 

Bende cin, peri, şeytan kovalamayı düşünüyorum.. :) Kaliteli bir sunum yapabilen herkes izleniyor.

Ama biraz tehlikeli, bizzat bu varlıklarla karşılaşmış birisi olarak onların varlığına inanıyorum.. Ve gidilen yerlerde bazen gerçekten de gittiğiniz yerde bulunmanızdan hoşlanmayabiliyorlar.

ShockMan tarafından 07/Tem/18 01:58 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 3352 Toplam Mesaj: 25
youtube çocuk youtube youtube kanal youtube çocuk