folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Youtube Dizimiz BARUT Yayında! [Güncellendi: Soundtrack Albümü]

Youtube Dizimiz BARUT Yayında! [Güncellendi: Soundtrack Albümü]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    AMpul bunu yazdı

Cok iyi hocam, kamera acilari, aksiyonlar ve diyaloglar gayet iyi.

Yalniz o "sol uste de harita koyun bari" gibi muhabbetler beni direkt kopariyor konudan, buyu bozuluyor, benim gibi gercek dunyadan kopma (escapism) amacli dizi film izleyen insanlar icin cok itici bir sey. Ne olursa olsun kameraya bakip konusma, izledigimiz seyin dizi olduguna atif yapma gibi seylerden kacinmaniz lazim. Bunu yapmayin lutfen.

Saygilar.

Edit: Su figuran muhabbetini soylemeyi unuttum, boyle mizahta ucuza kacmak yerine diyaloglara daha fazla yatirim yapabilirsiniz hocam, Tarantino'nun ilk uzun metrajli filmi Reservoir Dogs' da ne kadar aksiyon var? film sirf diyalog ile gidiyor ve cok guzel izletiyor.

Edit2: Bagimsiz oldugunuz icin kisa (5-10 dk) bolumler cekmeniz anlayisla karsilanir, uzun ve dandik bolumler cekmek yerine kisa ancak eglenceli ve kaliteli bolumler cekmeye devam edin.

kameraya bakıp konuşma konusunda haklı degilsin hocam. house of cards bütçesi izleyeni ve kevin spacey oyunculugu ortada olan bir dizi ve ondada kemera ile hatta izleyici ile konuşma neredeyse her bölümde mevcut. fakat harita kosunuda haklısın o olmasa da olurumş.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

kameraya bakıp konuşma konusunda haklı degilsin hocam. house of cards bütçesi izleyeni ve kevin spacey oyunculugu ortada olan bir dizi ve ondada kemera ile hatta izleyici ile konuşma neredeyse her bölümde mevcut. fakat harita kosunuda haklısın o olmasa da olurumş.

Hocam house of cards biraz istisna, siritmadan yapiyor adam onu, diger hemen hepsi berbat. Mesela cem yilmazin kameraya donup, "ey amerikan sinemasi, yillarca uzayliyi bize kotu tanittin" diye edebiyat yapmasi filan cok egreti geliyor bana.

Ayrica kevin spacey iki saat hic birsey yapmayip sandalyede otursa yine izlerim :)

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Komik olmuş güldürdünüz. :) Bence gayet iyi. Süper kahramanımız kendini çok beğeniyo.

Işık Savaşçısı...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Çok başarılı. Uzun zamandır böyle ince ironiler görmemiştim. Gözlüğe mübalağa ile göndermeye güldüm en çok. Oyunculuklar bir tık daha iyi olabilir. Çekim teknikleri vs pek anlamam ama görüntü kalitesi iyiydi yani :) Müzikte kullanılan enstrümanlar mı desem yoksa kısaca beat mi desem, çok ergence. Söyleyen elemanın sesi güzel, kulağa batmıyor. Sözler de fena değil, bir yoğunluğu var. Ama beat... Daha iyi olabilir.

Baş karakterin oyunculuğunda ihtiyaç olan samimi arsızlık için Kardeş Payı'ndaki Sezai' ye bakılabilir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

beğendim geyik olmuş yalnız tekik açıdan cok yetersiz buldum acilen bi görüntü yönetmeni falan bulun yada ışıktan anlayan birileriyle çalışın en kötüsü tavsiye alın geneli karanlık gece sahnelerinde projektör falan çok bozmuş görüntüyü araç içi ful karanlık olmamış 1.05 teki yalancı şaryoda çok titreme var :)

Tekniği geliştirirseniz gider gerçi geliştirmesenizde gider ama en azından sinema olarak kendinizi geliştirmiş olursunuz 

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Bir kaşarlı olaydı iyi giderdi şimdi.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek

Süpersiniz ya mükemmel, çok beğendim gerçekten özellikle tencere kapağı olayı çok iyi olmuş :)

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

şu 22.x  i upload etsene kimin arşivi o :D 

https://image.prntscr.com/image/oY1AxCPKQCOnzTw6Jra7HA.png 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

güldürdü valla :) çok güzel hocam. umarım bu tarzınızı devam ettirebilirsiniz.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

izledim valla hocam fena değil biraz daha kaliteli diyalog birkaç enteresan karakter ile gayet başarılı olabilir

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
Toplam Hit: 8050 Toplam Mesaj: 58
barut web dizi tarkan barut beta fikirsanat