folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Youtube Hastalığı Çözüm Eklenti Vb Lazım

Youtube Hastalığı Çözüm Eklenti Vb Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

senin listeyi olduğu gibi yapıştırıp üzerine ekleme yapim dedim de ben listeyi doldurdukça yutup verha kanal basıyor anasayfaya.. ardı arkası kesilecek gibi değil. Eklenti keşke bi widget falan çıkartsa abone olun  yanında yoresınde falan direk basıp listeye atsak... bulduk kıllısını  arıyoruz :D 

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaKBeNaDaM
    RaKBeNaDaM's avatar
    Erkek

bu uygulama ülkeye şart. çoğu insanında alacağına eminim. 2-2.5 yaşına gelmiş her çocuk telefon delisi hatta bu durum daha erken başlıyor. sadece abone olunan kanalların videolarının izlenebildiği bir sistem lazım. bu sayede türkçe içerikler seçip çocuğa izleterek(izlememesi daha doğru ama durmayan çocuklar mevcut) hiç değilse dil karmaşası yaşamamasına faydası olabilir.

Mutlu bir yüz takın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Website Engelleyici (Beta)

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

senin listeyi olduğu gibi yapıştırıp üzerine ekleme yapim dedim de ben listeyi doldurdukça yutup verha kanal basıyor anasayfaya.. ardı arkası kesilecek gibi değil. Eklenti keşke bi widget falan çıkartsa abone olun  yanında yoresınde falan direk basıp listeye atsak... bulduk kıllısını  arıyoruz :D 

Hocam kıllısı da var :)

trendlere gir videonun sağındaki 3 noktaya bas. Block channel linkine tıkla. 

Videonun altındaki 3 noktada da olması lazım aynı şey. 

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Hocam kıllısı da var :)

trendlere gir videonun sağındaki 3 noktaya bas. Block channel linkine tıkla. 

Videonun altındaki 3 noktada da olması lazım aynı şey. 

varmıs valla :D iyi bi nebze kolaylastı iş :D

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    telekom bunu yazdı

Android'te youtube'a girmek icin newpipe uygulamasini kullaniyorum; hem reklamsiz - hem arkaplanda calma ozelligi, youtube'un kendi uygulamasi gibi yeni onerilerle oradan oraya dallanmiyorsunuz. Kisacasi aradiginizi bulabileceginiz ne eksik ne fazla tam olmasi gerektigi gibi bir uygulama.

Not: F-droid uzerinden kurdum.

Neden vanced değil?

http://vanced.app

Onu da denemistim ama sorunun sebebini tam olarak hatirlayamamakla birlikte benim ubersonik teknoloji harikasi telefonumda calismamisti diye hatirliyorum.

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    RaKBeNaDaM bunu yazdı

bu uygulama ülkeye şart. çoğu insanında alacağına eminim. 2-2.5 yaşına gelmiş her çocuk telefon delisi hatta bu durum daha erken başlıyor. sadece abone olunan kanalların videolarının izlenebildiği bir sistem lazım. bu sayede türkçe içerikler seçip çocuğa izleterek(izlememesi daha doğru ama durmayan çocuklar mevcut) hiç değilse dil karmaşası yaşamamasına faydası olabilir.

Dil konusu hariç katılıyorum.

Bir çocuğa 6 yaşına kadar yabancı dil öğretebilirseniz veya aşina olursa anadili gibi konuşur.

Belçikada yaşayan yeğenlerim bu sebeple 4 dil biliyor sonradan öğrenmek çok zor ama çocukken kolay ben mümkün se YouTube videoları dışında çocuklar için yabancı dil eğitim setleri var onların alınıp pekiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    RaKBeNaDaM bunu yazdı

Dil konusu hariç katılıyorum.

Bir çocuğa 6 yaşına kadar yabancı dil öğretebilirseniz veya aşina olursa anadili gibi konuşur.

Belçikada yaşayan yeğenlerim bu sebeple 4 dil biliyor sonradan öğrenmek çok zor ama çocukken kolay ben mümkün se YouTube videoları dışında çocuklar için yabancı dil eğitim setleri var onların alınıp pekiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum

Çocuklar için dil üzerine eğitim seti varsa şutlayabilir misin?

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

https://github.com/amitbl/blocktube

şununla enes batur ve türvlerinden kurtuluyorum, vloggerları da engellerseniz oh mis

çok güzel uygulamaymış mk. operadan firefoxa geciyorum :D 

bu arada kullanan arkadaşlar için 

kanal bloklamak için kanalın ıd ını kopyalayıp yapıştırın url yi değil :D

amk çukurunu ekledim allaha bin şükür

uygulama cok güzelde belli aralıkta bütün youtube sayfalarını refresh ediyor ondan dolayı müzik felan dinlerken ugrastırıyor insanı :( 

sanırım uygulamadan veya firefoxtan bilen birisi aydınlatırsa sevinirim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

https://github.com/amitbl/blocktube

şununla enes batur ve türvlerinden kurtuluyorum, vloggerları da engellerseniz oh mis

çok güzel uygulamaymış mk. operadan firefoxa geciyorum :D 

bu arada kullanan arkadaşlar için 

kanal bloklamak için kanalın ıd ını kopyalayıp yapıştırın url yi değil :D

amk çukurunu ekledim allaha bin şükür

uygulama cok güzelde belli aralıkta bütün youtube sayfalarını refresh ediyor ondan dolayı müzik felan dinlerken ugrastırıyor insanı :( 

sanırım uygulamadan veya firefoxtan bilen birisi aydınlatırsa sevinirim

Chrome da kullanıyorum ve gün içinde çok kullanıyorum. Böyle bir sorun yaşamadım. Chrome ile dener misin? Ff kaynaklı sorun olabilir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.