folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Youtube Özgün Android Program Anlatım Kanalım...

Youtube Özgün Android Program Anlatım Kanalım...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Bu işte ne kadar para varda her video'yu noter'de tasdikliyorsun hacı abi :|

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3v1ljan
    d3v1ljan's avatar
    Erkek
    Desingers bunu yazdı
    d3v1ljan bunu yazdı

Sana güzel bir intro ve kapak resmi lazım bide videodaki sağdaki ve soldaki resimler çok itici olmuş sanki paintte çizilmişde oraya konulmuş.Ayrıca hocam videoları noterde neden onaylattırıyosunuz ki youtubun kendi onaylattırma sistemleri zaten onaylattırdıkdan sonra başkası sizin videolarını kullansa dahi telif gönderebiliyorsunuz.Başarılar hocam.

youtubenin onay sistemi nasıl hocam?

hocam kanalın para kazanma açarken YouTube İş Ortağı Programı'na başvurun gerekli bilgileri doldurup gönderin artık videolarınıza hak talebi edebiliyorsunuz birileri sizin videoları yüklediği zaman.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desingers
    Desingers's avatar
    Erkek
    d3v1ljan bunu yazdı
    Desingers bunu yazdı
    d3v1ljan bunu yazdı

Sana güzel bir intro ve kapak resmi lazım bide videodaki sağdaki ve soldaki resimler çok itici olmuş sanki paintte çizilmişde oraya konulmuş.Ayrıca hocam videoları noterde neden onaylattırıyosunuz ki youtubun kendi onaylattırma sistemleri zaten onaylattırdıkdan sonra başkası sizin videolarını kullansa dahi telif gönderebiliyorsunuz.Başarılar hocam.

youtubenin onay sistemi nasıl hocam?

hocam kanalın para kazanma açarken YouTube İş Ortağı Programı'na başvurun gerekli bilgileri doldurup gönderin artık videolarınıza hak talebi edebiliyorsunuz birileri sizin videoları yüklediği zaman.

hımm onu biliyorum ancak telif ihtarı atabiliyorsun karşı bildirimde bulununca senden belge istiyor youtube o zaman noter tastiklerimi gösterip videomu kaldırtabiliyorum...

Senin Yadınla Ya Rabbim!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desingers
    Desingers's avatar
    Erkek

Senin Yadınla Ya Rabbim!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

hocam malesef çok baygın şekilde anlatıyorsun sunum kötü sağda ve solda 2 tane perfect duo resmi var ama resmi sanki paintte scale etmiş gibi kötü görünüyor yani bu kanalı kimse izlemez söyliyim.

işte öyle
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Hocam anlamadıgım zaten şirketlere ait (Sonucta senın emegın yada senın yapımın olmayan programların) tanıtımını yapıp , noterden onaylatıp nasıl hak talep edeceksın konusu oldu?

Bundan zıyade bence konusmaya baslamadan önce iyi bir çalışma yap , heyecan var hissediliyor :D diğer arkadasarın dedıgı gıbı cok duraksama yapıyorsun ve bu ızleyen adamları sıkar , şahsen ben senın 1 vıdeonu ızledıktan sonra (ki muhtemelen onu da tammalamam:)) bir daha izlemem :)

Bu elemana bakarsan ne demek ıstedıgımı daha ıyı anlarsın : http://www.youtube.com/user/webteknotv

İmza YOK !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desingers
    Desingers's avatar
    Erkek

Yapacağım Arkadaşlar bunlar deneme daha iyi yapmak için  size sundum kulağım tıkalı değil önerilere hak veriyorum kötü olduğunu görebiliyorum sizler kadar ... Teşekkürler yorumlarınız için sizleri seviyorum :D

Senin Yadınla Ya Rabbim!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

anlatım çok kötü hoca. video ortaya almışın anca görünüyor sağ sol çok dikkat çekiyor baktıkça kapatası geliyor insanın.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

hocam öyle onaylatmak yerine video zaten senin orasına burasına logo çaksan da biri kanalına yükleyince telif şikayeti yapabilirdin youtube a

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    Desingers bunu yazdı

hocam yeni başladık mikrofonu profesyonelleştirdikce ses kalitesi düzelecek, noterden 70 küsür tlye tastik ettiriyorum 1 tanede tastikletsen 70 tl 1 sayfaya ne kadar video bilgisi sıgdırsan oda 70 tl bi kagıda eser bilgilerini yazıp onaylatıyorsun...

4'lük puntalarla yazsam da oluyor mu?

Ya da sayfa tanımlanmış mı A4 diye?

Mesela A1'e çıkartsam da 1 sayfa mı?

Toplam Hit: 1820 Toplam Mesaj: 21