folder Tahribat.com Forumları
linefolder Fotografçılık ve Digital Fotograf Makineleri - Video Kameralar
linefolder Youtube Yeni Video// İnstagrama Hareketli Fotoğraf Hazırlamak

Youtube Yeni Video// İnstagrama Hareketli Fotoğraf Hazırlamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

Yayındayız.

Bu arada burda bir kaç kişi var ilk aşamadan beri sürekli takip edip görüş bildiren . Onlara sormak istiyorum. fotoğraf haricinde podcast vs olaylarına girmem sizce nasıl olur?

https://www.youtube.com/watch?v=Evk_v4Xkjc8

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Gir. Nasıl yapıldığını falan da anlatıyorsun güzel kaynak oluyor. Güzel olur.

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

fotoğraf harici biraz kafa açma meseleleri felsefe muhabet tarzı düşünüyorum .

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam podcast ler genelde uzun oluyor, eğer sıkmadan anlatırım ben diyorsan hiç durma başla.

ancak sürekli ııı, eee felan diyip duraksayacaksan, akıcı bir anlatımın olmayacaksa biraz daha beklemeni tavsiye ederim.

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

hocam podcast ler genelde uzun oluyor, eğer sıkmadan anlatırım ben diyorsan hiç durma başla.

ancak sürekli ııı, eee felan diyip duraksayacaksan, akıcı bir anlatımın olmayacaksa biraz daha beklemeni tavsiye ederim.

düzenli içerik üretmekten bahsetmiyorum. biriktirip biriktirip arada dökmek gibi. bunuda uzun uzun değil 5dk 10dk 15dk şeklinde paketler halinde sunmak istiyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

düzenli içerik üretmekten bahsetmiyorum. biriktirip biriktirip arada dökmek gibi. bunuda uzun uzun değil 5dk 10dk 15dk şeklinde paketler halinde sunmak istiyorum.

baslarsan efe aydalin podcastlerini incelemeni onerebilirim. sesin uygun bence. uzun podcastler yapsan, ee ii desen bile montajda bunlari kessen dinlerim sıkıcı olmazsa. radyo programi tarzinda da yapabilirsin, muzik zevkini baya seviyorum ben hocut :D

black implies white, self implies other, life implies death.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

hocam bu vintage tarzı video ya da fotoğraf için nasıl efektler lazım? uygulamalara baktım ama hepsi paralı olduğu için pek iyi sonuç alamadım.Bir de mesela bir fotoğraf çektik buna balık gözü efekti verebilir miyiz?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    huzi123 bunu yazdı

hocam bu vintage tarzı video ya da fotoğraf için nasıl efektler lazım? uygulamalara baktım ama hepsi paralı olduğu için pek iyi sonuç alamadım.Bir de mesela bir fotoğraf çektik buna balık gözü efekti verebilir miyiz?

Vintage derken tam kastın nedir örnek gösterebilirimisin?  İstediğin VHS effect mi  newretrowawe mi yada bildiğin analog çekim mi?

Fish eye effect desen hemen yapan uygulamalar var. Fakat tabiki gerçek balık gözü lens ile çekilen görüntü gibi güzel olmuyor 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı
    patates bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

baslarsan efe aydalin podcastlerini incelemeni onerebilirim. sesin uygun bence. uzun podcastler yapsan, ee ii desen bile montajda bunlari kessen dinlerim sıkıcı olmazsa. radyo programi tarzinda da yapabilirsin, muzik zevkini baya seviyorum ben hocut :D

Ben podcast kelime anlamını efecast ler ile öğrendim ztn. Fakat ben o kadar uzun muhabbet çevirmek yerine  küçük mindsetler yapmak istiyorum. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

fotoğraf harici biraz kafa açma meseleleri felsefe muhabet tarzı düşünüyorum .

kfa açan şeyler ilgi görüyor. Hele felsefe ohoo ne malzemeler çıkar

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı
    huzi123 bunu yazdı

Vintage derken tam kastın nedir örnek gösterebilirimisin?  İstediğin VHS effect mi  newretrowawe mi yada bildiğin analog çekim mi?

Fish eye effect desen hemen yapan uygulamalar var. Fakat tabiki gerçek balık gözü lens ile çekilen görüntü gibi güzel olmuyor 

Açmamışım hocam kusura bakmayın VHS effect olucak evet.

Fish eye effect buldum da çok denedim de hatta tam hissini veremedim Photshop üzerinden yapılabilir mi? Telefon uygulamaları malesef boş

Toplam Hit: 3977 Toplam Mesaj: 13
yeni video