folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Youtube Yoruma Kapalı Olsun İstiyorum

Youtube Yoruma Kapalı Olsun İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TORN
    TORN's avatar
    Erkek

Hocalar bıktım bu yorumlardan 12-13 yaşıdaki bebeler bile siyasi tartışma içinde adam mesela düğününü koymuş düğündede halay çekiyolar.Saçma sapan mesajlar yazmışlar bu böyle olmasski işte bi kaç yorum karar sizin.Türk kürt herkes kavga çıkarıo durduk yere bende kürdüm ama vatanımı seviorum hatta amcam tuncelide şehit oldu.HER KÜRT TERÖRİST DEİLDİRKİ.

ammına soktuğum türkleri bi seferde küfür atmaayın bacınızı sikeyim piç çingene türkler ölüzü sikemmmm

her bıji kurd

Pilot2121 senin sülalenin amına koyimm çingenler siksin sizi naptı sana çingenler ağzını topla sikerim senin ağzını bütün herkes kardeş yaşıo orospu çocuğu. Yüzüne karşı söleyemezsin ama O çingene dediklerine Romanlara sikiverirler seni hain köpekk Bu devlet size bakmasa sen ne sıçtığımı yicen pis adam yaa . .

pkk övenin ta anasını bacısını yedi ceddini sikim  diyem yedi ceddiniz iyiyydi ama sonradan çıkmalar tam bi orusbu çocuğu.

dj1234ist (6 days ago)  
    +1  
    walla benim annem kürt babam türk bizde türk kürt ayrımı yok mutluyuz ayrım yapanı sikim:D
    erkansahin46 (6 days ago)  
     0  
    tebrik ederim kardeş
    ağzına sağlık en güzel yorumu sen yapmışsın ((:
    sezgin6556 (1 week ago)  
     0  
    Her Biji İbo:)) 

Arkdaşlar Her Biji Çok Yaşa Demek Bazı mallar bilmeden yorum yapıyorlar bilmeyen bilsin:)

Resmen site küfür manyağı hemde her konuda.Bna katılan varsa görüşünü açıklasın bu ne ya her konuda abusubuk mesaj.Yada şöylede olabilir bi kişi video koyuyosa bunu yoruma açık veya kapalı olarak koyma imkanına sahip olabilsin yoksa bu böyle olmucak. 

Eger o an güneş yoksa dünyanda.Cama nefesınle buğu yapıp güneş çizmelisin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

Hoca iyi diyonda millet olarak aşırı hassasız.Yani kürtlere başkaymış gibi bakıldığına şahid oldum açıkcası.Bu topraklarda beraberce yaşamayı öğrenene kadar bu kavgalar olur sürekli.Bunlara takılmamak geleceğe bakmak lazım.

Edit : // Hoca biraz sansürleseydin bari buraları da provoke edecek bu görüntüler. + dj1234ist in mesajı hoşuma gitti açıkcası bende skim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TORN
    TORN's avatar
    Erkek
    Ya sadece o konuda demiyomki.Hani Ferdi Tyfurun bi şarkısı vardı yıldızlarda kayar sonra Tan diye bi şarkıcı ferdi tayfurdan para karşılığında telifini alıp okumuştu onu o videoya bile küfür ediyolar sen ferdi babamızın şarkısını nasıl okursun bunu diende 11-12 yaşında çocuk üstelik ettikleri küfürler bile o kadar saçmaki ıyy midem bozuluyo o ne pis küfürler yaw.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TORN
    TORN's avatar
    Erkek
    İlahi yapıyolar videosunu da youtube a koyuyolar adam diyoki zikim gibi olmuş.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    aynen hocam

DOM..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    Hocam sen salla takma diyom ya Türkiye'nin hepsi öyle değilki.Bak hoşgörülü olan milyonlarca insan var bu topraklarda.Bir şekilde ne yapıp edip bu sorunları çözmemiz lazım.Daha bugün Nabucco imzaları atıldı artık Türkiye dünya aktif siyaseti içinde daha çok konuşacak.Lan önümüzde o kadar iş varken durupta böyle gereksiz şeyleri sorun yapanlar eline silah alıp dağa çıkanlar hadi onları geç adam gibi yaşamaya çalışan kürtleri toplumdan dışlayanlar olduğu sürece aha 3 adım ileri gidemeyiz.Demedi demeyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TORN
    TORN's avatar
    Erkek

ats30 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hocam sen salla takma diyom ya Türkiye'nin hepsi öyle değilki.Bak hoşgörülü olan milyonlarca insan var bu topraklarda.Bir şekilde ne yapıp edip bu sorunları çözmemiz lazım.Daha bugün Nabucco imzaları atıldı artık Türkiye dünya aktif siyaseti içinde daha çok konuşacak.Lan önümüzde o kadar iş varken durupta böyle gereksiz şeyleri sorun yapanlar eline silah alıp dağa çıkanlar hadi onları geç adam gibi yaşamaya çalışan kürtleri toplumdan dışlayanlar olduğu sürece aha 3 adım ileri gidemeyiz.Demedi demeyin.

işte sana helal olsun senin gibi düşünüyorum ya youtube da gözümün önünde adam bundan sonra bu ülkenin vatandaşı değilim dedi yaw.Adamın üstüne o kadar geldiler ki gerizekalılar. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    Tovbe tovbe illa gunaha sokcak herifler daha neyi savunduklarini bilmiyorlar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yorumlara kapatması degilde yuklenen videoları inceleyip ona gore onaylasalar yada eklenen yorumları inceleyip ona gore degerlendirseler daha iyi olur.

mesela adam ın birisi kendi yaptıgı mix i oluyor dinliyorum ve asiri hosuma gidiyor adamı tebrik ediyorum.adamın emegi var sonucta tebrik etmem adamın hosuna gider. tabi bazı sacma sapan videolar var onlarada küfür etmek istiyorum sonra icimden aman boşver seviyesine düsmek istemiyorum diyip geciyorum..

www.tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

TORN bunu yazdı:

ats30 bunu yazdı:

işte sana helal olsun senin gibi düşünüyorum ya youtube da gözümün önünde adam bundan sonra bu ülkenin vatandaşı değilim dedi yaw.Adamın üstüne o kadar geldiler ki gerizekalılar. 

Hocam istersen bu gerizekalılar sözünü sansürle şimdilik.Çünkü bu atışma devam ederse sonu gelmez.Bir tarafın alttan almayı bilmesi lazım.Her zaman diyorum skinize takmayın a.q Kim ne diyosa desin.Bunları görmezden gelmemiz lazım bunu öğrenmeliyiz.Evet bu Tahribat platformundan başlayalım bu işe.Provokatörleri görmezden gelelim.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TORN
    TORN's avatar
    Erkek

ats30 bunu yazdı:

TORN bunu yazdı:

ats30 bunu yazdı:

Hocam istersen bu gerizekalılar sözünü sansürle şimdilik.Çünkü bu atışma devam ederse sonu gelmez.Bir tarafın alttan almayı bilmesi lazım.Her zaman diyorum skinize takmayın a.q Kim ne diyosa desin.Bunları görmezden gelmemiz lazım bunu öğrenmeliyiz.Evet bu Tahribat platformundan başlayalım bu işe.Provokatörleri görmezden gelelim.

Nereye kadar görmezden gel bunlar yüzünden çoğuinsan artık değişiyo. 

Toplam Hit: 2909 Toplam Mesaj: 12