folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Youtube.Com Yeniden Engelleniyor

Youtube.Com Yeniden Engelleniyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ByTechno bunu yazdı

la olm biraz rahat olun geniş olun ya, avrupanın %90 nı hristiyan ve yıllardır öyle diziler yapılıyorki isimlerini sayayım istiyorsanız ki biliyorsunuzdur zaten.. artık isa gay'mi olmadı, vampirmi, yalancımı olmadı.. katolikler yobaz, kafayı yemiş örgütmü yapılmadı.. on yıllardır yapılıyor bu diziler ee noldu avrupaya? hey koyun kendi bacağından arkadaş! kimseyi ilgilendirmez insanlar kendilerinde nasıl buluyor bu hakkı anlamıyorum!

libya büyükelçisinin açın bi öldürülürkenki resimlerine bakın bumu müslümanlık? siktiret müslümanlığı bumu insanlık

küfrederiz villalara kulübeden
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    ByTechno bunu yazdı

la olm biraz rahat olun geniş olun ya, avrupanın %90 nı hristiyan ve yıllardır öyle diziler yapılıyorki isimlerini sayayım istiyorsanız ki biliyorsunuzdur zaten.. artık isa gay'mi olmadı, vampirmi, yalancımı olmadı.. katolikler yobaz, kafayı yemiş örgütmü yapılmadı.. on yıllardır yapılıyor bu diziler ee noldu avrupaya? hey koyun kendi bacağından arkadaş! kimseyi ilgilendirmez insanlar kendilerinde nasıl buluyor bu hakkı anlamıyorum!

libya büyükelçisinin açın bi öldürülürkenki resimlerine bakın bumu müslümanlık? siktiret müslümanlığı bumu insanlık? 

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek
    SpArK bunu yazdı
    slmarlq bunu yazdı

iyi yapıyolar. dinimize alenen hakaret edenlere basamak olan site tabiki kapatılacak. bide sırtımızdan para mı kazandıracaktık

böyle adamlar tahribatta nasıl var anlamıyorum, nasıl youtube un kapatılmasını istiyorlar daha da anlam veremiyorum :/

Zavallının Tekisin. Koş Youtube ye Peçete tut sen

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı
    SpArK bunu yazdı
    slmarlq bunu yazdı

iyi yapıyolar. dinimize alenen hakaret edenlere basamak olan site tabiki kapatılacak. bide sırtımızdan para mı kazandıracaktık

böyle adamlar tahribatta nasıl var anlamıyorum, nasıl youtube un kapatılmasını istiyorlar daha da anlam veremiyorum :/

bu tip polemiklere girmeye gerek yok gençler. yani filmin ne amaçla yazıldıgı bellidir. hiç umursamamak onlara verilebilecek en güzel cevapken ortadoğu karıştı anasını satayım.

açık provokasyon amaçlı ( ortadoğuyu yeniden karıştırmak ) yapılmış bir fim gibi görüyorım şahsen

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı
    slmarlq bunu yazdı
    SpArK bunu yazdı
    slmarlq bunu yazdı

bu tip polemiklere girmeye gerek yok gençler. yani filmin ne amaçla yazıldıgı bellidir. hiç umursamamak onlara verilebilecek en güzel cevapken ortadoğu karıştı anasını satayım.

açık provokasyon amaçlı ( ortadoğuyu yeniden karıştırmak ) yapılmış bir fim gibi görüyorım şahsen

ad''am  youtube kapatılmasını destekliyorum diye siteden kovacak utanmasa. sanki babası Youtube de CEO. 

Yazısına Bakacak Olursak Videonun Yayınlanması yada herhangi birşey umurunda değil düşünce özgürlüğü deyip onu destekler bi tipi var ama benim yazdığım yorum düşünce özgürlüğüne girmiyor sanırım biz piçiz

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı

Hocam pire için yorgan mı yakıcaksın. Senin sırtından para kazanmalarını istemiyorsan bireysel olarak siteye girmezsin, senin ile aynı düşüncede olanlarda girmez böylece site sırtınızdan para kazanmamış olur. Benim veya bu ülkede yaşayan başka birinin girmesini engellemek veya engellemeye çalışmak ise zorbalıktır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı

bu seferde innoncence of muslims filmi yüzünden youtube yeniden engelleniyor..

http://gundem.milliyet.com.tr/youtube-la-simdi-de-film-krizi-kapida/gundem/gundemdetay/26.09.2012/1602312/default.htm

ben böyle bir filmi muhatap almalarına şaşırıyorum inanın ki

Hocam haberi okudun mu?

Gazı aldığınız gibi geliyosunuz. Bak kendi paylaştığın haber içeriğinden

"Açıklamada, site kapatma yoluna gidilmeyeceği vurgulanarak, “Tüm internet servis sağlayıcıları ile intibat kurularak, video paylaşım sitelerinin tamamına erişim engelleme uygulanmadan, yalnızca söz konusu videoların bulunduğu URL adreslerine erişimi engelleme hususlarında yapılacak çalışma konusunda da bilgi verilmiştir. "

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı

işte dibine kadar yanlış bir bakış açısı.

tamam youtube u kapattın bizim üzerimizden para kazanamsın diye.

Arkadaş youtube kimin? google.

gmail kullanıyormusun google.com u kullanıyormusun? 

google ın bir çok servisini kullanıyormusun?

Dolayısıyla google yani youtube para kazanıyor mu? Evet kazanıyor.. Sen istediğin kadar kapat engelle.

Zaten bir sistemi yönetecek bir becerin yoksa o sistemi yok  edersin. Bizim başımızdaki bilgisiz ve beceriksizlerin de yaptığı bu. Baktı ki başa çıkamıyor kapat. yuh amk..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #herseycokguzelolacak
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Benim sırtımdan para kazansınlar, çok destekliyorum. Youtube kadar faydalı bir site mi var bilader? Bir video yüzünden... Madem internet'i yasaklayım anasını satayım, ben istediğim an ulaşırım o filme.

krypt tarafından 27/Eyl/12 13:17 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde, kaf dağının ardındaki diyarlarda, muz cumhuriyeti denilen ülkenin bencil diktatörü ülkesinde engelli video izleme sitesi için, 'Ben giriyorum, siz de girin' demiş.

Blue Screen of Death
Toplam Hit: 3333 Toplam Mesaj: 31