folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yuhh Artık Ya...

Yuhh Artık Ya...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mipodrall
    mipodrall's avatar
    Erkek
    Bugün güya 23 Nisan ve Kanal D' nin verdiği programa bakın sabah sabah; Dobra dobra... Şu şenay düdek adındaki(büyük harfle bilerek yazmıyorum çünki değersiz biri) özdeği ciddiye alıp sabah programı yaptırıyorlar... Üstelik diğer tüm kanallar çocuklar için birşeyler yapmaya çalışırken!!!(NTV gibi) Bıktım bu magazin programlarından, yeter artık gına geldi !!! Yazıklar olsun... Kanal D'nin görmüş olduk kalitesini !!

Siz bıkmadınız mı bu medya maymunlarından? Milletin özel yaşamının sorgulanmasından??!! İyi bir tepki gelmesi lazım artık ya..

Savaş herşeyin babasıdır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    haklısın a.q yaa. olaya bak. zaten ajdarlar ahular filan yasaklandığında da ilk seda sayan nonoşu çukarmıştı akdarı programına. kanal D kaliteli filmleirn kanalı :P

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kanal d yarı akıllıdır sittir et... bazen çok güzel filmler yayınlanıo oda bazen...hatta 1 keresinde tv de 1 kez izlediğim bi filme tv de ilk kez yazmıştı ve tam o sırada başk bi türk kanalında yayınlanıodu aynı film...Mehmet Ali Birand var hele bide...

biz özel yaşamın sorgulanmasından bıktık da...bunlar bıkmamış belliki..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    kanal d felan kanal mı hocalar izlemeyeceksiniz, popüler kültür karşıtı camiaya beklerim.

Hoop.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek

böyle kanalın a.q

şu bayramda bile magazin veriyolarsa artık ne densin rezilliğe bak!

yazıklar olsun kanal d! . . .

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
     baba Allah sizleri inandırsın sabah sabah sinirlerim bozuldu... aysel gürel'i biri öpmüş zevk almış beraberlermiş a.q. rast geldi dinledim aysel gürel cumhuriyet bayramı dedi bugüne sonra düzeltti bide şiir yazmıs 23çocuk bayramı diye öpüşme aşk falan içeriyo dedim yazıklar olsun

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramımız kutlu olsun nice bayramlara :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ravage
    Ravage's avatar
    Erkek

ben aynı şeyleri soyleyecektim erken davrandın :D

diziler eğlence prg koymuslar ayıp ve bu vatana millete ayıptır bizede düsen görev izleyip reytingini ARTIRMAMAK...

Buralar bizden sorulur... Ravage@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    a.q böle kanalın....

Yetim düşler bekçisi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

istanbuldan gelirken KARAYOLLARI GEÇİŞİNDE BELKİ GÖRMÜŞSÜNÜZDÜR KANALD SHOW VS HEPSİ DOĞAN GRUBUNA AİTTİR

DOĞAN GRUBUNUN KİM OLDUĞU BELLİ PETROLDENE ÜLKEYİ SÖMÜRDÜĞÜ İÇİN 500MİLYAR snrım fahiş bi ceza yemişti hala devam ediyor davası

madem onlar bu saygısızlığı yapıyor sizde izlemeyin izletmeyin

kim bu magazine karşı telefonla rtükü aradı kardeşim ara rtüke şikayet et ederseniz bak 1 günlüğüne kapatııyormu kapatılmıyor mu 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    444 1 178  arayın şikayetinizi bildrin rtük ün telefon numarası ebn çok şikayet ediyorum sakın sallamıyorlar felan demeyin harbi adamlar inceliyor ben o caneri bilmeme neyi tülüni felan şikayet etmiştim tabi cok kişi şikayet etmesi gerekiyorki bişeyt yapsınlar...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    Kanalların Cumhuriyete, ATA'ya saygısını böyle günlerde görebiliyoruz.. yazıklar olsun.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 4179 Toplam Mesaj: 34