folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Yüksek Lisans Başvuruları Ve Askerlik Hakkında

Yüksek Lisans Başvuruları Ve Askerlik Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

hocam bildiğim kadarıyla askere alınma kalktı.

ceza ödüyorsun sadece katlanarak gidiyor ceza her dönem.

bir araştır.

He is finding himself.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

@SquarT hocam pm attım

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

Arkadaşım abim bilgisayar mühendisi,onunda tecil süresi bitmişti uzatmak için kocaeli üniversitesine yüksek lisans için başvurdu hiç ders seçmedi ( normalde ders başı 750 tl istemişler). Abim sormuş askerlik tecil oluyor mu ders seçmesem oluyor demişler. geçen hafta baktık birlikte hiç ders seçmeden tecil edilmiş. sadece yüksek lisansa başvurmuş gözüküyor.

CorretzA tarafından 07/Ara/16 18:33 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    CorretzA bunu yazdı

Arkadaşım abim bilgisayar mühendisi,onunda tecil süresi bitmişti uzatmak için kocaeli üniversitesine yüksek lisans için başvurdu hiç ders seçmedi ( normalde ders başı 750 tl istemişler). Abim sormuş askerlik tecil oluyor mu ders seçmesem oluyor demişler. geçen hafta baktık birlikte hiç ders seçmeden tecil edilmiş. sadece yüksek lisansa başvurmuş gözüküyor.

uzaktan eğitim mi, örgün mü?

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    CorretzA bunu yazdı

örgündü hocam ama hiç ders seçmedi gitmiyor yani sadece kaydı var.Askerliği şuan tecilli aradı hatta üniversiteyi seçmesem bir sıkıntı oluyor mu diye yok dediler sadece yılınız boşa gider demişler bende tam bilmiyorum herhalde belli bir sürede bitirmeniz gerekiyormuş.

CorretzA tarafından 07/Ara/16 23:07 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    CorretzA bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    CorretzA bunu yazdı

örgündü hocam ama hiç ders seçmedi gitmiyor yani sadece kaydı var.Askerliği şuan tecilli aradı hatta üniversiteyi seçmesem bir sıkıntı oluyor mu diye yok dediler sadece yılınız boşa gider demişler bende tam bilmiyorum herhalde belli bir sürede bitirmeniz gerekiyormuş.

kaydı yaptırmadan önce tecilli olarak görünüyor olmak lazım o halde?

yoklama kaçağı halinde iken yüksek lisans kaydı yaptıramıyor muyuz?

bu ücretliler felan da mı askerlik belgesi istiyor?

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Bu askerlik-tecil olayında. "Eğitim Hakkı Engellemez" adı altında sike sike tavan yaşa kadar üniversiteye kayıt olup devam edebiliyorsun diye biliyorum. Aslında en rahatı bir enstitünün öğrenci işlerini arayıp öğenmen olur hocam.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

bende aynı durumdayım. 10 güne ALES'E giriyorum bakalım. Arkadaşın annesi askerlik şubesinde çalışıyor ona sordum tek çaren yüksek lisans yoksa mayısta bitiyor tecilin dedi:D

elim deymişken de güzel yapayım yükseği dedim yardırıyorum :D

Almanya Fatihi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    deja-vu bunu yazdı

bende aynı durumdayım. 10 güne ALES'E giriyorum bakalım. Arkadaşın annesi askerlik şubesinde çalışıyor ona sordum tek çaren yüksek lisans yoksa mayısta bitiyor tecilin dedi:D

elim deymişken de güzel yapayım yükseği dedim yardırıyorum :D

Tezsizlerde ales kalktı. Paran varsa da yapabilirsin

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

şükür askerlik sıkıntım yok ama şu yükseklisans linkleri iyi oldu. CV için lazım. Doldurdukça dolduruyorum belgeleri. İşe de yarıyor. İlk lisans bşladı. Anadolu Üni. MIS (Yönetim bilişim sistemleri)'ne başladım. Aynı anda seneye yüksek lisans alabilirmiyim acaba. 4 sene içinde 2 lisans 1 myo 1 yükseklisans bide ing. Ticarete döndü bu işte artık.

Toplam Hit: 3353 Toplam Mesaj: 29
yüksek lisans