Yüksek Lisans Tecil İşlemleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    El_Sharaby
    El_Sharaby's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba ben 2016 haziranda aöf işletmeden mezun oldum,bugün gidip 2018 kasım celp dönemine kadar tecil aldım

ancak 2.üniversite okursam tekrar tecil edilmediğini öğrendim, yüksek lisans programına başvurmamı söyledir.

Şimdi ben 2,54 ile mezun olan biri olarak hem ekonomik hemde zorlanmadan okuyabiliceğim bir yüksek lisans programı var mı başvurabiliceğim

teşekkür ederim

Söz uçar yazı kalır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Maalesef bahar dönemi nerdeyse bütün hepsi sonuçlandı sayılır. hepsi 23-27 ocakta kapattılar

Vakıf üniversiteleri devam ediyor daha çok . yada tezsiz bölümler

şuan hali hazırda devam eden  "konya necmettin erbakan üniveristesi"  var istersen 1 dönem 1300 tezsiz program

istanbul ve ankara üniversitelerine bak ama hangileri bilmiyorum. diğer illere hiç bakma boşuna

birde vakıf dersen ve paraya kıyarım dersen antalya da  alanya hep üniversitesi 17 şuabata kadar devam ediyor ancak 17000 toplam ücreti gözden çıkarırsan.

Birde sanırım UZAKTAN EĞİTİM de boşluklar var

hazır yeri gelmişken uzaktan eğitimde yüksek lisans yapan varmı? Memnunumusunuz faydalı mı merak ediyorum?

futurist tarafından 06/Şub/17 18:02 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    El_Sharaby
    El_Sharaby's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Maalesef bahar dönemi nerdeyse bütün hepsi sonuçlandı sayılır. hepsi 23-27 ocakta kapattılar

şuan hali hazırda devam eden  "konya necmettin erbakan üniveristesi"  var istersen 1 dönem 1300 tezsiz program

istanbul ve ankara üniversitelerine bak ama hangileri bilmiyorum. diğer illere hiç bakma boşuna

birde vakıf dersen ve paraya kıyarım dersen antalya da  alanya hep üniversitesi 17 şuabata kadar devam ediyor ancak 17000 toplam ücreti gözden çıkarırsan.

hazır yeri gelmişken uzaktan eğitimde yüksek lisans yapan varmı? Memnunumusunuz faydalı mı merak ediyorum?

hocam uzaktan yüksek lisans programında da tecil hakkı veriliyor mu?

Söz uçar yazı kalır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

http://www.forum.muratabiaskerlik.com/ hocam burda konu açıp bu adama sorabiliirsin. Hzlıda dönüş yapıyor ve cevaplarına kesin ve net. Herhalde asal da falan çalışan biri:d

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    El_Sharaby
    El_Sharaby's avatar
    Erkek
    clogu bunu yazdı

http://www.forum.muratabiaskerlik.com/ hocam burda konu açıp bu adama sorabiliirsin. Hzlıda dönüş yapıyor ve cevaplarına kesin ve net. Herhalde asal da falan çalışan biri:d

hocam hemen dalıyorum foruma inşallah 2018 celp dönemime kadar bir cevap alırım :d Eyvallah

Söz uçar yazı kalır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    El_Sharaby bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

uzaktan eğitimde paralıdır öncelikle belirteyim . açıköğretim gibi değil.

Tecil durumuna gelince şimdi ekşi sözlükte tecil hakkı varmış diye okudum ama onların yalancısıyım.

Askerlikte ilgili bir belge istiyorlar kayıt için yani tam askere çağrılırken gideyim okuyum diyemiyorsun sanırsam.

Bir ikisinin  sitesine girip bakabilirsin.  aradım şimdi senin için ama denk gelmedi

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek
    El_Sharaby bunu yazdı
    clogu bunu yazdı

hocam hemen dalıyorum foruma inşallah 2018 celp dönemime kadar bir cevap alırım :d Eyvallah

yok hocam cevaap konusunda ciddiydim. En geç iki saate cevap yazar. Benimde 2018 kasım celbine kadar tecillii bakalım nolcak .ama benim 2. üni devam ediyor ben 29 yaşa takılıyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    El_Sharaby
    El_Sharaby's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    El_Sharaby bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

uzaktan eğitimde paralıdır öncelikle belirteyim . açıköğretim gibi değil.

Tecil durumuna gelince şimdi ekşi sözlükte tecil hakkı varmış diye okudum ama onların yalancısıyım.

Askerlikte ilgili bir belge istiyorlar kayıt için yani tam askere çağrılırken gideyim okuyum diyemiyorsun sanırsam.

Bir ikisinin  sitesine girip bakabilirsin.  aradım şimdi senin için ama denk gelmedi

hocam teşekkür ederim bilgilendirdiğin fiyat olarakta ben biraz bakındım dediğin gibi fiyatları aöf gibi ucuz değil yani tuzlu ama deniyebilirim .

clogu 01.11.1990 doğumluyum ben yaşa takılmıyorum ama 2.üniversiteye kayıt olsamda benim için bir artısı olmuyormuş tecil atmıyor çünkü

Söz uçar yazı kalır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

şuna denk geldim

http://yukseklisans.net/yuksek-lisans-askerlik-tecili

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    El_Sharaby bunu yazdı

Arkadaşlar merhaba ben 2016 haziranda aöf işletmeden mezun oldum,bugün gidip 2018 kasım celp dönemine kadar tecil aldım

ancak 2.üniversite okursam tekrar tecil edilmediğini öğrendim, yüksek lisans programına başvurmamı söyledir.

Şimdi ben 2,54 ile mezun olan biri olarak hem ekonomik hemde zorlanmadan okuyabiliceğim bir yüksek lisans programı var mı başvurabiliceğim

teşekkür ederim

Hocam heyecan yapma önünde hala 3 dönem yüksek lisans başvuru hakkın var

Edit

uzaktan / örgün Yada 2.. Öğretim okuman veya devlet / özel okumadan sorun olmaz askerlik tecil olur sadece fark şu tezli okursan 3yıl 3 ay Max tecil , tessizde 1.5sene Max tecil alırsın 

piradomim tarafından 06/Şub/17 22:34 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    El_Sharaby
    El_Sharaby's avatar
    Erkek
    piradomim bunu yazdı
    El_Sharaby bunu yazdı

teşekkür ederim

Hocam heyecan yapma önünde hala 3 dönem yüksek lisans başvuru hakkın var

Edit

uzaktan / örgün Yada 2.. Öğretim okuman veya devlet / özel okumadan sorun olmaz askerlik tecil olur sadece fark şu tezli okursan 3yıl 3 ay Max tecil , tessizde 1.5sene Max tecil alırsın 

Eyvallah hocam bilgilendirdiğin için 3 dönem dediğim tecil bitmeden başvurabiliceğim dönemler sanırım Ales'e girmem bana bir getiri sağlar mı birde

Söz uçar yazı kalır
Toplam Hit: 1880 Toplam Mesaj: 14
yüksek lisans askerlik tecil