Yurt Dışından Hediye Gelen Not 3

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

kapandi ve pasaport ile 120 tl ödeyerek actirdik. imei sorgulayinca kayitli diyo ama telefon hala acilmadi. samsung müs. hiz. aradim yazilim atilacak dedu 50tl istedi. bende ayar oldum yaptirmadim kendim yazilim atmaya karar verdim. daha önce farkli model android e keyfi olarak manuel yazilim atmisliğim var ama bundada aynı şekilde yapssam olurmu yoksa illa 50 yi vereyimmi bilgisi olan telefoncu kardeslerim bi fikir verin

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Seni Citizen müride Havale edıyorum :D

İmza YOK !!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek
    N 9005 model kanka insallah iyi olandir acilirmi:)

citizen kardesim nerde :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

telefon ilk geldiğinde kullanabiliyor muydun?

kapandıdan kastın pasaport kaydını yapmadan önce çalışıyordu yani bir yerleri arayabiliyordun ama sonra arayamadım ve pasaport kaydından sonra bu durum devam etti?

yoksa hiç bir zaman arayamadın ve sonra pasaport kaydı için mesaj geldi ve telefon kapandı.. 

eğer ikinci dediğim ise simkilitli olarak telefon satılmıştır. bunu ücretle açtırıyorlar,50 tl iyi fiyat vermişler, ben isviçre orange için 150 tl ödemiştim.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı
    N 9005 model kanka insallah iyi olandir acilirmi:)

citizen kardesim nerde :)

N9005 iyi olanı tabıkı :)

Note III alacak olsaydım Yurtdısı ve N9005 alırdım :)

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Eğer resmi olarak kayıt yaptırıldıysa ve kapandıysa büyük ihtimalle sim kilit vardır.Yoksa resmi kayıttan eksik evrak harici kapanma ihtimali yok.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek
    ilk geldiğinde 15 gün kuandim sonra msj geldi kapanacak diye ve kapandi. pasaportla actik sozde imei sorgulayinca kayitli diyo ama hat hala cekmiyo acilmadi yani kapalılık devam ediyo

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Eğer resmi olarak kayıt yaptırıldıysa ve kapandıysa büyük ihtimalle sim kilit vardır.Yoksa resmi kayıttan eksik evrak harici kapanma ihtimali yok.

+1 ve MantıkLı :)

İmza YOK !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı
    ilk geldiğinde 15 gün kuandim sonra msj geldi kapanacak diye ve kapandi. pasaportla actik sozde imei sorgulayinca kayitli diyo ama hat hala cekmiyo acilmadi yani kapalılık devam ediyo

BTK'yı arayıp bi sor hocam.Pek olacağını sanmıyorum ama neyse.Büyük ihtimalle sim kilit var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sergum06
    sergum06's avatar
    Erkek

başkan telefon hatsız modda olabilir bu tarz bişey yaşamıştım açtırdım bekliyorum bekliyorum açılmadı meğer telefon ayarlarında hat çekmeyecek şekilde işaretlenmiş. söylediğine göre bu şartlarda açık olması gerekirdi

boksörler yere düştüğünde değil yerden kalkamadığında yenik sayılırlar..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

sim kilitlili olsa hic kullanamazdi bilmeden konusmayin sim kilit sadece alinan operatorde kullanilir adam kullandim diyor kayitta sikinti var kapandiktan sonra actrdiysan 2 3 gun surer acilmasi acele etme 50 lirada verme sakin

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
Toplam Hit: 1559 Toplam Mesaj: 15