folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yurt İçi Borajet Ücretsiz Uçak Bileti (Lösev Bağış Karşılığı)

Yurt İçi Borajet Ücretsiz Uçak Bileti (Lösev Bağış Karşılığı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Premium.
    h2so4
    h2so4's avatar
    Erkek

Hocalar elimde 25 marta kadar geçerli tek yön ücretsiz uçak bileti var. ( Robinson hoca hediye etmişti sağ olsun, sefer tarihlerinden dolayı bir türlü kullanmak nasip olmadı). Yabancıya gideceğine tekrar buradan birine gitsin istedim. Yalnız tek şartım var Bu gece 12 ye kadar en yüksek tutarda,   löseve bağış yapmayı teklif edene kodu yollayacağım, alt limit şu bu yok. İsteyen özelden de teklifini yazabilir. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Mayıs olsa kabuldü 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

5 lira bagis yaparim da hocam bagisin da zorla yapilmasi kadar sacma bisey olamaz zaten borajet en fazla nereye gidyorki yapiyorsan hayrina yap geç lösev şartı ço saçma olmuş

Love is nothing without fucking.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

ben ortada zorla yaptırılan bir şey göremiyorum, herkes Allah rızası gözetmiyor bir yardım yaparken fakat arkadaş ince düşünüp yardım gelsin de ister ateistten ister şamandan gelsin demiş. Kısacası yorumun çok saçma olmuş.

Troubles'll come & they'll pass
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Tebrikler hocam. Çok güzel fikir 

up up olsun

le le le sakine
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Biyoteknoloji bunu yazdı

5 lira bagis yaparim da hocam bagisin da zorla yapilmasi kadar sacma bisey olamaz zaten borajet en fazla nereye gidyorki yapiyorsan hayrina yap geç lösev şartı ço saçma olmuş

vereceksen ver ıste hocam ataturke varsa bende yaparım 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Premium.
    h2so4
    h2so4's avatar
    Erkek
    Biyoteknoloji bunu yazdı

Yanlış anlamışsın hocam ortada zorla yaptırılan bir şey yok, çünkü ne sen bunu Almak zorundasın ne de ben buradan birine vermek zorundayım. Yani her şey keyfi. Burada espiri şu, mesela x kişisi bilet alacaktır bilet 100 lira, dur şunun için 50 lira bagis yapayım hem çocuklara bir katkımız olsun hemde benim işim görülsün der ve alır. Ki kaldıki alt limit koymadım. 5 lirayla sen başlatmış oldun :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    h2so4 bunu yazdı
    Biyoteknoloji bunu yazdı

Yanlış anlamışsın hocam ortada zorla yaptırılan bir şey yok, çünkü ne sen bunu Almak zorundasın ne de ben buradan birine vermek zorundayım. Yani her şey keyfi. Burada espiri şu, mesela x kişisi bilet alacaktır bilet 100 lira, dur şunun için 50 lira bagis yapayım hem çocuklara bir katkımız olsun hemde benim işim görülsün der ve alır. Ki kaldıki alt limit koymadım. 5 lirayla sen başlatmış oldun :) 

siktir et abi bakma sen , bunların işi gücü beleşcilik amk , hiç bi boka yarayım derdi yok. anca beleş

http://www.tahribat.com/forum/yurt-ici-borajet-ucretsiz-ucak-bileti-veriyorum-t-227250?SearchUser=Biyoteknoloji

http://www.tahribat.com/forum/50-indirimli-pegasus-ucak-bileti-227576?SearchUser=Biyoteknoloji

http://www.leyladansonra.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Az çok demeyin arada bir hayır kurumuna, durumu kötü olan birisine bağış yapın. Korkmayın fakir olmazsanız 20-30 lirayla. Aksine sadaka kazadan beladan korur.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çydd'ne bağış isteyin birazda aqplilerin en çok korktuğu dernektir.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Bende şu konuya dem vurayım yapılan bağışların kalem kalem nelere harcanıyor görebiliyor muyuz ? 

Bağış yapan kişilerin ad soyaları şifreli olarak ve bağışıyla birlikte ( A** B** Miktar 50 TL) yazmalı. Böylece herkes kendini listede görebilir.

Toplam miktar ve bunların kalem kalem giderleri kamuoyuna açıklanmalı.

Bu şekilde olmadıkça bağışların ne kadarı "masraf" olarak kaydediliyor nereden bileyim ?

Sonuçta bağışın toplandığı sistemler yazılımlar sözkonusu şirket bu işi belki afaki rakamlara yapıyor. Belkide yapmıyor. Sonuçta bilmiyorum.

Lösevde kısa süreli bir araştırma yaptım gözüme çarpmadı bilen varsa yazarsa sevinirim. 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 1840 Toplam Mesaj: 14
uçak bileti lösev