Yurtdışı Onaylı Paypal

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Müridler hepi-topu 20 $ lık bir program almam gerekiyor ancak ürün Türkiye'ye satılmıyor bu yüzden yurtdışı onaylı paypal la alınması gerekiyor bu konuda yardımcı olabilecek bir mürid varsa çok makbule geçecek. Karşılığı ister paypal olarak ister ziraat bankasından Tl olarak anında ödenecektir r10 da vatandaşın  biri bu işlemi yapmak için 50$ istedi kızdım yuh dedim bu durumdan bile bu kadar faydalanılmazki yav programın ederi 20$.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek
    ilk defa duydum böyle bişey ilginç paypal hesabınız varmı? ve var ise ödemeyi yapmak için paypal'a giriyorsunuz oradamı çıkıyor uyarı TR ye satılamaz diye yoksa sadece sitede öyle yazıyor diye denemedinizmi ?

KNOWLEDGE IS POWER!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Hayır üstadım ürünü satın alabiliyorsunuz ancak Türkiye kaynaklı ödeme olduğunu gören admin programı satmıyor para iadesi yapıyor sorun bu. Bu yüzden yurtdışı onaylı bir paypal olması gerekiyor bu durumuda ticaret sebebi olarak kullanıyor ne kadar etikse hadi üzerine 3-5 birşey koymayı anlarımda 20$ lık ürün için 50 $ istemek zoruma gitti açıkçası bende bir şansımı deneyeyim tbt de dedim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

zeyrekli bunu yazdı:
    -----------------------------

Hayır üstadım ürünü satın alabiliyorsunuz ancak Türkiye kaynaklı ödeme olduğunu gören admin programı satmıyor para iadesi yapıyor sorun bu. Bu yüzden yurtdışı onaylı bir paypal olması gerekiyor bu durumuda ticaret sebebi olarak kullanıyor ne kadar etikse hadi üzerine 3-5 birşey koymayı anlarımda 20$ lık ürün için 50 $ istemek zoruma gitti açıkçası bende bir şansımı deneyeyim tbt de dedim.

hacı o zaman yurt dışından bi mürid alcak bunu sonra sana gönderecek.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Yurtdışında olan ve oradan onaylı paypalı olan bir mürid varsa  o satın alacak download linki ve seriali alacak bana verecek bende paypalına hemen veya alım öncesinde bile olabilir parayı hemen geçeceğim isterse 3-5 $ üzerine ilavede ederiz..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Hocam parana yazık olur, almak istediğin program multi poster 4 biliyorum. Jayfella karısı kadar şerefsiz bir hatun görmedim. İstersen yurtdışı aldır ipleri pp onayı orası gözüksün eninde sonunda yakalıyor ve çakıyor banı.

Sonra manuel eklediğin forum templatelerinede yazık olur. Demedi deme.

Teklif var ısrar yok.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Hocam sağol uyarın için ama vps de kullanılacak yurtdışı lokasyonlu dolayısı ile yakalayamaz diye düşünüyorum dahada artı cracklisini yakalayamadı bugüne kadar 3 aydır yav. yada başka önerin varsa onada açığım tabii:)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

zeyrekli bunu yazdı:

Hocam sağol uyarın için ama vps de kullanılacak yurtdışı lokasyonlu dolayısı ile yakalayamaz diye düşünüyorum dahada artı cracklisini yakalayamadı bugüne kadar 3 aydır yav. yada başka önerin varsa onada açığım tabii:)

Bende yurtdışı dedicated makinasında kullanıyordum, istediğinde kullan buluyor hocam. Hemen olmasada daha sonra :) 4 defa ban yedim, sonunda pes ettirdi :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

Konuya hakim deglim sadece merak ettigim durum şu, neden Türkiye lokasyona ban veriyor?

Parlayan bizi paylar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Sadece o değilki dostum hep Türkiye'nin yasakçı zihniyeti ile badaştırılıyor bu konu programın verimli çalışmasına engel oluyor diye ama bence tek sorun bu değil sorduğun soruyu ciddi şekilde kendimize sormalıyız??

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

gerçekten ilginç. program nedir ? verimli çalışmıyor ne demek?

ticaret ahlakında böyle bişey yoktur.

madem öyle sen niye illaki almak istiyosun ürünü zeyrekli kardeşim

All I need is a possibility.
Toplam Hit: 2251 Toplam Mesaj: 19