folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yurtiçi Kargoyla Yaşadığım Sorunlar

Yurtiçi Kargoyla Yaşadığım Sorunlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Sanalpazarda bildiğiniz üzere satış yapıyorum ve yurtiçi kargoya baya inidirm veriyor bende 24 saat içinde kargo giriyorum

ilçede kargo şubesi yok mobil ekip günlük geliyor.

- xx sigort kargomuz var

- aracımız şuan burda yarın gelecek

Telefonu kapttıktan 10 sn sonra yk arabası karşımdan geçti gitti hani araç ordaydı?

----------

başka bir gün Cumartesi

-xx sigorta kargomuz var

- bugün kargoyu alan ekip değil dağıtan ekip geliyor

1 Saat sonra kargo elemanı geliyor (cepten aradım) teslim ediyorum

-------------

30 nisan günü

motosikletle gelirken kargo aracını gördüm

-xx sigorta kargomuz var

- tamam yönlendiriyorum

3 saat sonra kimse gelmedi kargoyu almaya telefon ettim siz aradığınızda arkadaşlar zaten yoldaymış dedi

-------

Bİzim peder aradı ne bu böyle dedi şikayet edin abi dedi

bende dağıtım elemanları hariç orda telefona çıkıp kargoyu yönlendirmeyenden tutunda alayını şikayet ettim

3 defa genel müdürlükten aradılar neyse biraz önce kargo elemanını gördüm kargo var dedim bizi şikayet etmişsiniz dedi sizi şikayet etmedim dedim şubedeki kızı etmişsiniz dedi evet dedim :)

ayıp oldu ama felan dedi ben şikayet edin dedimde bizi şikayet edin demedim dedi sonra tabi benim biraz morel bozuldusonuç olarak insanların ekmeğiyle oynamayı sevmiyorum ama işini iyi yapmayanlardanda nefret ediuyorum

elemana 11:30 da söyledim saat 14:15 almaya gelmedi muhtemel yine unuttular yana kasti salladılar

ben ne yapayım şimdi bunlara ya

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Bu nasıl bir cümle arkadaş.

" ayıp oldu ama felan dedi ben şikayet edin dedimde bizi şikayet edin demedim dedi

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

swordfish bunu yazdı:
    -----------------------------

" ayıp oldu ama felan dedi ben şikayet edin dedimde bizi şikayet edin demedim dedi

eleman yaptığınız ayıp dedi

ben şikayet edin dedimde bizi şikayet edin demedim (sanırım şubeyi değil yk kargoyu genel şikayet edin demiş)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jigsaw
    Jigsaw's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

swordfish bunu yazdı:

ben şikayet edin dedimde bizi şikayet edin demedim (sanırım şubeyi değil yk kargoyu genel şikayet edin demiş)

Konuyu baltalamak değil amacım ama ; onu sana diyene kdr kendi niye şikayet etmemiş acaba . böyle adamlar haberlerde birisi şirketine ihanet ettiğinde " vay be

şerefsize bak ekmeğini yediği yere ihanet etmiş " diyolar snra 

Başkalarına hakim olan kuvvetlidir, kendine hakim olan kudretlidir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Jigsaw bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

swordfish bunu yazdı:

Konuyu baltalamak değil amacım ama ; onu sana diyene kdr kendi niye şikayet etmemiş acaba . böyle adamlar haberlerde birisi şirketine ihanet ettiğinde " vay be

dağıtım elemanıda bu işten bezmiş hoca adama diyolarmış git 2 saat içinde dağıt bitir gel o 2 saat içinde elemanı yakaladın yakaladın yakalayamadın ertesi güne kalıyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dtex
    dtex's avatar
    Erkek

Bende Aras Kargodan çektim motorsikletimi gönderecektim ilk başta göndeririz dediler sarın dediler güzelce , iki saat ugrastım güzelce paketledim , sonra adamlar yan çizdi. Neymiş efendim kasa yaptırmam gerekiyormuş bu şekilde gönderemezmişim iyide kaç saattir kargonun önünde sarıyorum motorsikleti izliyorsunuz niye söylemediniz dedim. Ses etmediler müdürü felan aradılar kabul edemeyiz dediler, bende kavga ettim çıktım, Bazen şikayet edilmeyi hak ediyorlar üstad,müşteriyi madur etmesinler işini hakkıyla yapsın herkes.

Hack The Planet !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jigsaw
    Jigsaw's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

Jigsaw bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

swordfish bunu yazdı:

dağıtım elemanıda bu işten bezmiş hoca adama diyolarmış git 2 saat içinde dağıt bitir gel o 2 saat içinde elemanı yakaladın yakaladın yakalayamadın ertesi güne kalıyor

dorudur mecidiyeköyde bi danışmanlık şirketinde çalışıyodum bizde yurtiçiyle çalışıyoduk . sabah 12 de arıyoduk kargo var diye akşam 5 te 6 da kargoyu almaya

geliyolardı hepsi baştan savma iş yapıyo bide 5 karış suratla halinden bezmiş bi şekilde iş yapıyolardı küfür ede ede söve söve öle iş mi yapılır mk

Başkalarına hakim olan kuvvetlidir, kendine hakim olan kudretlidir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bak gelecem dedi şerefsiz aradım şubeyi araç çoktan ayrılmış gelmedi

ptt kargo ile gönderdim yarın bölge müdürlüğü arayacak beni nasılsa söyleyecem yeter artık

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Alper hocam: Yurtiçi ve PTT ile bir çok kez işim oldu ancak Buradaki yurtiçinde hiç bir problemim olmadı hep dedikleri gün ve saatte ulaştırdılar ama PTT ile göndermişsin Allah kolaylık versin diyorum. Çünkü istanbuldan APS 6 günde geldi Maraştan 8 günde geldi. bu paketler gönderildikten bir hafta sonra yine İstanbuldan gönderilen paket  ertesi gün öğle saatinde geldi 24 saat bile olmadan. Bir hafta sonra gönderilen paket neredeyse PTT den önce geldi. PTT yi iyi takip et derim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

bak gelecem dedi şerefsiz aradım şubeyi araç çoktan ayrılmış gelmedi

ptt kargo ile gönderdim yarın bölge müdürlüğü arayacak beni nasılsa söyleyecem yeter artık

Hocam a kargo b kargo olayı değil. Şubenin kalitesi fark ettiriyor.

Bende de vardı aynı dert, yurtiçi kargoyla hiç rahat edemedim. Elaman gelmiyor, geldik diyor.

Şimdi gelecek yolda diyor, o gün gelmiyor sonra şubeden teslim alabilirsiniz deniyor vs...

Ki o şubede arkadaş çalışıyordu ama dağıtımda değildi onu arayıp yönlendirttiriyordum, bir öyle iki öyle en son kökten bıraktım. ( Her seferinde arkadaşı mı arayacağız daha kargo gönderilmeden ) 

Allah Sabır versin sana başka firma yoksa, işin zor.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Yine şikayet et, :)

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 2043 Toplam Mesaj: 20