folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yurtkur"A Dava Açsam Kazanır Mıyım?

Yurtkur"A Dava Açsam Kazanır Mıyım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Ben bu sene ilk dönemin sonlarında Muğla Erkek yurdunda bi virus kaptım.Bizim kaldığımız blokta ortak banyolar var.6 tane banyoda yaklaşık 80 kişi banyo yapıyor :)

önce sivilce sandım.. göbeğim hemen altında iki tane çıktı..baya bi büyüdü..patlamadıda..sonra birden yayılmaya başladı..doktora gittim mollusan adlı bi virus olduğunu söyledi.. Krem faln verdi kullanıyorum işte.. önemli olan içindekini sıkmakmış.. Allahtan fazla yayılmadı:)

Şimdi ben dava açsam.. yurdun banyoları yeteri kadar hijyen değil diye.. kazanma ihtimalim olur mu :) maddi ve manevi tazminat davası açabilirim..

Söz veriyorum size maddi tazminatı kendim alıp manevi tazminatı tahribat.com ile paylaşacağım :)

Fikirlerinizi bekliyorum....

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Yurtkur'un olduğu için biraz zor.

Eğer özel bir firmaya ait olsaydı davayı kazanma ihtimalin çok yüksek olurdu.

Yurtkur sana bursta verio mu abü :| Ben şey etmeyi düşünüyorum bu sene :|

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

kredi veriyo bana :) 10 milyar 282 milyonluk bi sözleşme imzaladım :) bakalım nasıl ödeyeceğiz..

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ertan simdi hoca sen kendin otur kendin dusun.Boyle bir dava acsan sence kazanabilir misin :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

hoca en azından bi ses getiririz :) bir sürü hastahanelerde süründük :) belki gazetelerde falan yayınlanırsa birşeyler olur.. bende biliyorum kazanma şansımın olmadığını.. ne bilim belki içimizde bi avukat vardır bizi savuru da tazminat alırız

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    amerikada olsan kesinlikle kazadırdın ama burası Türkiye be hoca.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek

devletin yurduna dava açıon bi daha bi düşün istersen :)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

korum devletin yurduna devletin yurduysa halkına iyi hizmet versin.. sen yurttan kaptığına eminsen virüsü eğer.. bak çevreyi yokla avukatları falan yani avukat var avukat var avukatı tutup seni suçlu durumuna düşürmesin.. eğer tanışların fvarsa kulaktan klağa geçerse bişeyler olabilir ?

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

bi ara kantinde usulsüzlük oldu (yurdun içindeki özel kantin) kantinin dışındaki panoda müdürün mühürü ve imzasıyla satılan ürünlerin fiyatları bellidir.Ancak kantindekiler o fiyatın üstüne 10 kuruş falan daha koyup satıyorlar.. bi kaç kez bunlara dedim böyle böyle..adamlarda diyo ki yanlışlık olmuştur falan.. ama nerdeyse tüm ürünler öyle.. Bende gittim müdür yardımcısına şikayet ettim..o da beni müdüre gönderdi. Valla adamların ağzı açık kaldı. Onları ihaleden atacaklarını falan söylediler..Bakalım seneye onlar yine kalırlar mı :)

dava açamasam bile (ki kovulma ihtimalim olabilir yurttan) gidip müdüre anlatacağım derdimi..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

FeRoCi bunu yazdı:
    -----------------------------

korum devletin yurduna devletin yurduysa halkına iyi hizmet versin.. sen yurttan kaptığına eminsen virüsü eğer.. bak çevreyi yokla avukatları falan yani avukat var avukat var avukatı tutup seni suçlu durumuna düşürmesin.. eğer tanışların fvarsa kulaktan klağa geçerse bişeyler olabilir ?

-----------------------------

hoca avukat da bir sürü para ister şimdi :) muğlada tanıdığım avukat yok da.. bi kaç tane var ama tanıdığım.. halamın oğlu da avukat..ona bi sorarım

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

şimdi herkes şartları biliyo ve ona göre geliyo. dava açsan nolur bilmiyorum ama bi kere etik değil bence. yanlış anlama ertan ama bence böyle.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 2700 Toplam Mesaj: 27