folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Yurttaki Hırsızı Nasıl Yakalarım ?

Yurttaki Hırsızı Nasıl Yakalarım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

En garantisi kamera. Kamera sistemi kurun max tutacagı 100 lira.

Çalan kızdır büyük ihtimal. Kıza gidin faketaxi muhabbetindeki gibi vermezsen internete yayarım görüntüleri de. :D

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

laptopu açık bırakın media playerin kaydetme özeliiği var yada herhangi bir kayıt programı diyecem ama onuda çalar mk.

beni koyun oraya. çalan kızı doberman gibi ısırırım siz gelene kadar bırakmam .

edit: ben postu atana kadar aynısını yazmışar mk .

nete yayın yapan bi sistem kurulabilir. hem yayın hem kayıt yapıyorsa hırsız pcyi çalsa bile nette video yedeklendiğinden kim olduğu bulunur.

bak bu olabilir hocam

diğer yorumlarıda okudum :D ne adamlarsınız ya :D

Ya Pc yi çalarsa?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    CnkGn bunu yazdı

Dolabın içinde bekle

Gözümden yaş geldi yeminle :D

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeadLyShadoW
    DeadLyShadoW's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

Slm müridler

Kız arkadaşım bi yurtta kalıyor.son zamanlarda bir hırsız dadanmış.dolabından kıyafet çalıyorlar.dolaplar normalde açık.yani kilit sistemi fln yok.bunun ardından benim kızda gitti bisiklet kilidi aldı dolabın 2 kapağını sıkıştıracak şekilde kapattı.

Kız hafta sonları eve gidiyor ve bir takım kıyafetlerini yurtta bırakıyor.Yani cuma gidip pazar dönüyor.Her ne oluyorsa bu arada oluyor

bu hırsızları nasıl yakalayabiliriz ?

kamera fln koysak diyecem ama çok pahalıya patlıyor.en ucuz yolla yakalamak istiyorum.aklıma gps fln geldi, hem pahalı olabilir(fiyatları konusunda hiçbir bilgim yok) hemde hangi kıyafeti çalacakları belli değil.

ne yapacagımı bilemedim bende buraya sorim dedim.beyin fırtınası fln

not: kulplara elektirik ver fln gibi yorumlar yapmayın :D

12 numara neşter alsın 30 40 tane, bunun dibini kessin sadece ağzı kalsın açıkta ve ihtiyaç duyabileceği şeylerin içine serpiştirsin dolabında :) o piç kurusu el çabukluğuyla iş yaparken ellerini doğrayacak muhakkak senin kız da çalınan şeyin kendinin olduğunu söylemek zorunda değil bir daha karıştırmaz o dolabı.

:) ne yaptın hocam öyle olur mu ? bomba bağla amk el bombası kapağa arkadan patlayınca bakarsınız kim patlamış diye bi daha töbe çalmaz o dolaptan bişey

Batmayacağına inanarak suya bas,yürür gidersin... Mucize yürüyebilmen değil inanabilmendir. - Seyyid Ahmet Arvasi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    Kalem, anahtarlık tarzı gizli kameralar ısını gormezmı hen dikkatle çekmez

Yav he he
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

küçük kamera sistemi olabilir ucuza.

kaçırdıgınız bişi var.benim kız cuma gidiyor pazar geri geliyor.yani cuma öğleden sonradan pazar akşamına kadar bi vakit var.bu sırada oluyor.öle kalem mürekkep fln olmaz.çıkartacak cok zamanı var.

pc koymaya götüm yemedi :D çalar gider sonra uğraş dur 

en sağlamı kamera işi.ucuz yollu bişi bulursam alacam :D 

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Boya yöntemi en pratiği gerçekten ama işte çabuk haberdar olmak lazım olaydan

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam yurdu komple havaya uçuralim.. gör bak bi daha oluyomu hirsizlik 

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Boya yöntemi en pratiği gerçekten ama işte çabuk haberdar olmak lazım olaydan

Boya olayında şöyle birşey olabilir.

Sanayide işaret vurmak için nalet bir boya kullanıyor makineciler.

Çıkmıyor. Yanlışlıkla makinenin üzerine dökmüştüm komple o bölgeyi canavarla taşlayıp tekrardan boyamışlardı.

O boya kullanılarak bişiler yapılabilir. :D

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Raspberry pi ve bir adet webcam ile cozebilirsin, 100-150 TL'ye patlar. Olay sonuclandiktan sonra da sana guzel bir oyuncak kalir.
    Raspberry Pi'ye motion programini kuracaksin. Program bi hareket algiladiktan sonra kamera kayda geciyor . Resim ve .swf formatinda kaydediyor.
    Ufacik bir alet oldugu icin de iyi gizlersen farkedilmesi zor. Tek sikinti bir yerden guc gerekli. Tasinabilir adaptorler var ama 2 gun boyunca idare eder mi bilmem.

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 8389 Toplam Mesaj: 56