Yürüteç - Walker Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek

Müridler iyi geceler herkese. Ailemizin neşesi annanemiz, ilerleyen yaşı nedeniyle artık eski gücüne ve kudretine sahip değil. evde yürürken denge kaybı yaşamaya başladı (bu denge kaybı ciddi düzeylere ulaştı. çokça yakın bir zamanda beyin kanaması da geçirdi, ondan özellikle başını bir yerlere çarpmasını, daha da kötüsü düşmesini istemeiyoruz)
    şu an evinde bizler olabilidiğimiz kadar etrafında dönüyoruz ancak yine de kendi başına da evin içinde yürüyebileceği bir yürüteç aramaya başladık. insanız, illa ki sizin de yaşınız hastanız vardır; önerip önermeyeceğiniz markalar ya da tipler nelerdir, yürüteç seçiminde nelere dikkat etmek gerekir? örneğin bunların genişliği ayarlanabilir mi? malum evin dar köşe başlarını dönerken eşyalara takılmaması için vesaire?
    moda not: valla genel bölümü kilitliydi, ulaşım aracı ulaşım aracıdır deyip konuyu buraya açtım.

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

hocam ben annaneme tekerlekli aldım daha 1 ay olmadı. https://www.hepsiburada.com/poyli-n-tekerlekli-yurutec-rolator-hasta-yasli-yuruteci-130-kg-tasir-pm-HB00000HVRI3 annanemin boyu kısa sanki ona göre yapmışlar bu aleti güzel denk geldi. çeşit çeşit insan var ürünü kullanmadan rahatlığı anlaşılmaz. yaşadığınız şehir büyükse medikal ürün mağazalarına gidip test edin derim. bir kaç farklı tip mevcut onun dışında hep aynı ürünler zaten. evin içine sığdı ama dışarıda kullanıyor. 

HACKEROKAN!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

Baston baksanız hocam?

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

çok çeşit walkerler var. sadece evin içinde istiyorsanız normal bir walker işinizi görür. bence; bi medikalciye git çeşitleri gör. neresi nasıl ayarlanıyor görünce daha iyi anlarsın. şuan ben dışarıda da kullandığım için tekerleklisini kullanıyorum. tekerleklisinde oturma yeride var duruma göre bi duvara yaslayıp oturabiliyorum.

https://www.google.com/search?q=walker&safe=active&sxsrf=ALeKk028wIcLcvFhgci-P76G16oWjmwnBw:1617528211594&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiD8tyTouTvAhXBt6QKHedhC94Q_AUoAXoECAIQAw&biw=1280&bih=881

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

Baston baksanız hocam?

Baston kesmiyor reis ya bacakları boşalıyor aniden. 

@burak_x müridin ananesi benim babaannem olur :d 

Diğer arkadaşlar, merdivenlerde kullanımı nasıl bu meretlerin, özellikle tekerlekli olanı biraz tehlikeli gibi geliyor bana, özellikle kullanıcının yaşını da hesaba katınca düşüverir gibi

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    noname bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı

Baston baksanız hocam?

Diğer arkadaşlar, merdivenlerde kullanımı nasıl bu meretlerin, özellikle tekerlekli olanı biraz tehlikeli gibi geliyor bana, özellikle kullanıcının yaşını da hesaba katınca düşüverir gibi

hani karmaşık zeka soruları vardır ya ona benzemiş .1  dk dır ikinizin akrabalığını çözmeye çalışıyorum :)

dayı çocuklarısınız yani.

bu mutluluğumu paylaşayım dedim :)

yürüteçlerden halam aldı. yürürken baktın yoruldun önde sandalyesi var gidip oturuyorsun

model bilmiyorum ama bir tanış daha aldı memnunlar

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı

Baston baksanız hocam?

hani karmaşık zeka soruları vardır ya ona benzemiş .1  dk dır ikinizin akrabalığını çözmeye çalışıyorum :)

yürüteçlerden halam aldı. yürürken baktın yoruldun önde sandalyesi var gidip oturuyorsun

:)) Ben onun dayısının oğluyum o benim halamın oğlu. 

Sen de ankaradaydın sanki. Buradan bir yerden mi aldılar? Memnunsalar bizi de yönlendirseniz aynı medikale de gidip bakıversek

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    noname bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı

Baston baksanız hocam?

:)) Ben onun dayısının oğluyum o benim halamın oğlu. 

Sen de ankaradaydın sanki. Buradan bir yerden mi aldılar? Memnunsalar bizi de yönlendirseniz aynı medikale de gidip bakıversek

yok değilim. maalesef yönlendirmem ne modelini biliyorum ne nerdern aldıklarını . şöyle alıcı gözüyle bile bakmadım

keşke baksaydım. . 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı

Baston baksanız hocam?

:)) Ben onun dayısının oğluyum, o benim halamın oğlu. 

Sen de ankaradaydın sanki. Buradan bir yerden mi aldılar? Memnunsalar bizi de yönlendirseniz aynı medikale de gidip bakıversek.

hastanelerin civarında olur. 

sıhhıye'deki parkın civarında vardı medikalciler.  civarında Sosyete Pazarı, Çok katlı otopark, kurtuluş parkı üçgeni içerisinde filan var,

^^D` yürütecek sandalye deyince de aklıma, tekzen'de gördüğüm baston'a bağlı oturak geldi. böyle , 3 ayaklı,  oturma kısmı bezden, kamp tabure'leri gibi yapmışlar bastonu. 

RitmFarbRacourci tarafından 04/Nis/21 16:39 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek

eyvallah teşekkür ettim ilgilnenen müridlere, @noname ile akrabalığımız doğrudur :D ben de bir iki medikalci arkadaştan tavsiye aldım hafta içi artık dediğiniz gibi gidip görüp bakmak gerekcek, en sağlıklısı bu olur gibi

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı

Baston baksanız hocam?

:)) Ben onun dayısının oğluyum, o benim halamın oğlu. 

Sen de ankaradaydın sanki. Buradan bir yerden mi aldılar? Memnunsalar bizi de yönlendirseniz aynı medikale de gidip bakıversek.

hastanelerin civarında olur. 

sıhhıye'deki parkın civarında vardı medikalciler.  civarında Sosyete Pazarı, Çok katlı otopark, kurtuluş parkı üçgeni içerisinde filan var,

^^D` yürütecek sandalye deyince de aklıma, tekzen'de gördüğüm baston'a bağlı oturak geldi. böyle , 3 ayaklı,  oturma kısmı bezden, kamp tabure'leri gibi yapmışlar bastonu. 

sen ankarada mısın? yüz yüze bi görüşsek ya merak ediyorum bu garip semboller olmadan nasıl iletişim kuruyorsun :D

...said addicted.
Toplam Hit: 1538 Toplam Mesaj: 13
yürüteç walker