folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Yüzüklerin Efendisi Oyununda "ALLAH"

Yüzüklerin Efendisi Oyununda "ALLAH"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TitanGolem
    TitanGolem's avatar
    Erkek

Silkroad da da var aysını 2 yıldır ama art niyetli olduğunu düşünmüyorum, önceden sansür vs yoktu yabancılar 7/24 globalden Allah'a küfrediyordu adamlarda sansürlemiş ama bi işe yaradığıda yok... jesus, god vs de sansür yok

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

zalimadam bunu yazdı:
    -----------------------------

profosyonel oyun film program vs. yazan coderlara firmalara sesleniyorum hepinize kafam girsin

edit

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Reberals bunu yazdı:

zalimadam bunu yazdı:

profosyonel oyun film program vs. yazan coderlara firmalara sesleniyorum hepinize kafam+işyerimin karşısındaki çöp koyteynırı girsin

edit

Cigu bigule :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vesrella
    Vesrella's avatar
    Erkek

bi yehova dene bi jesus dene hristiyan mı yahudi mi anlıyak :D

Yoldaşlar, ölürsem o günden önce yani, - öyle gibi de görünüyor - Anadolu'da bir köy mezarlığına gömün beni ve de uyarına gelirse, tepemde bir de çınar olursa taş maş da istemez hani...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wrongly
    wrongly's avatar
    Erkek

muhtemelen jesus, god falan da yazamıyorsundur abartılacak bişeyi yok

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Daniel-Koo bunu yazdı:

"+ oyunu yapanlar Türk değil.." bu cümlen açıklar sanırım. Yahudi felandır, Ateist olabilir yapmıştır.

Nerden bu kaniya vardin...

Yahudilikte allah yok mu

allah sozcugu orjinal olarak ibranicedir

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

5 yıl önce bir haberi hatırlattı bana bu...

Şubat 2006 : Yahoo'da tepki alacak bir uygulama başlatıldı. Uygulama kapsamında bundan sonra mail adresinde Allah kelimesi bulunan kişiler, Yahoo'dan postalarını kontrol edemeyecekler.

Örneğin, Ed Callahan isimli kullanıcı, bir haftadır mail adresine giriş yapamadığını ve şikâyette bulunduğunu belirtti. Callahan'ın kabul edilmemesinin nedeni ise ayrıntıda gizli; (C-allah-an) Allah kelimesinin yasaklanmasına karşın Mesih, İsa, Jehova, Buda, Satanist isimlerini içeren kullanıcı adlarının kullanılmasına ise izin veriliyor.

------------

Aralık 2006'da ise;  Daha önce içinde Allah kelimesi geçen emaillere bile müdahale eden Yahoo olay duyulunca banı açtı. Gmail'den içinde Allah kelimesi geçen bir mail adresi alan kullanıcı, yahoo'ya mail attığında geri döndüğünü görüp, jesus, god gibi kelimeler geçen mail adreslerinde aynı durumun olmadığını, bunun iğrenç bir yahoo kuralı olduğunu belirtti. Bu ban haberi internette çeşitli sitelerde yayınlandıktan sonra yahoo banı açtı.

10:40 - Onlardan ona (Kur'ân'a) inanacaklar da var, inanmayacaklar da var. Rabbin fesatçıları en iyi bilendir.

yıkılma sakın !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

ltcelik bunu yazdı:

Daniel-Koo bunu yazdı:

Nerden bu kaniya vardin...

Yahudilikte allah yok mu

allah sozcugu orjinal olarak ibranicedir

Allah kelimesi İbranice? Açıklar mısın hocam?

yıkılma sakın !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

bir çok oyunda vardır bu küfürlerle birlikte allah kelimeside sansürlü olarak gözükmektedir.bildiğim kadarıyla bunun sebebi direk allaha bi hakareti önleyip bazı tartışma gibi şeyleri engellemek. tabi etmek isteyen her türlü edio

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:

bir çok oyunda vardır bu küfürlerle birlikte allah kelimeside sansürlü olarak gözükmektedir.bildiğim kadarıyla bunun sebebi direk allaha bi hakareti önleyip bazı tartışma gibi şeyleri engellemek. tabi etmek isteyen her türlü edio

online oyunlarin cogunda allah ananı bacını s*kim gibi kelimeler yasak hatta bazilari okadar ileri gitmişki a.q amk a.k gibi kelimeleri bile yasaklamış yukarıda arkadasin dedigi gibi Bir Art niyet olarak yasaklıcaklarını sanmıyorum.. seviyeli ortam icin cabalıyorlardir.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 6671 Toplam Mesaj: 49