Zabıt Katipliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

F klavyeden girenlerin sansi daha yuksek oluyor diye duydum hocam. Ama klavye tercihi sana kalmis. Bide sinava kesinlikle tek basina girme (!) Elenme ihtimalin cok yuksek olur

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

F klavyeden girenlerin sansi daha yuksek oluyor diye duydum hocam. Ama klavye tercihi sana kalmis. Bide sinava kesinlikle tek basina girme (!) Elenme ihtimalin cok yuksek olur

F'den girenlerinde Q'dan girenlerinde şansı aynı.

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Pc-ErrOr bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

hocam F klavye ile türkçe kelimeler daha rahat yazılıyor. sürekli olarak kullanılan ğişçö gibi harfler klavyenin ortalarında, ancak Q klavyede bu harflerin hepsi sağ kısımda toplandığı için biraz zorluyor. O yüzden F klavye daha avantajlı. Ancak ben de Q ile girmiştim ve girdiğim dönemde en çok yazan ben olmuştum. Sonuçta olay kişide bitiyor.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    Pc-ErrOr bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

hocam F klavye ile türkçe kelimeler daha rahat yazılıyor. sürekli olarak kullanılan ğişçö gibi harfler klavyenin ortalarında, ancak Q klavyede bu harflerin hepsi sağ kısımda toplandığı için biraz zorluyor. O yüzden F klavye daha avantajlı. Ancak ben de Q ile girmiştim ve girdiğim dönemde en çok yazan ben olmuştum. Sonuçta olay kişide bitiyor.

Hocam yukardaki arkadaş sözlü mülakatta F ve Q klavye yazanların eşit olmadığı, F klavyeye yazanları daha çok tercih edildiğiğini anlatmaya çalıştı sanırım bu anlamda Q ve F aynı dedim. Yoksa F klavyenin Q klavyeden daha avantajlı olduğu kanıtlanmış birşey. Ama yinede her mülakata Q ile girmeyi tercih ediyorum alışkanlıklar nedeniyle.

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Pc-ErrOr bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    Pc-ErrOr bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Hocam yukardaki arkadaş sözlü mülakatta F ve Q klavye yazanların eşit olmadığı, F klavyeye yazanları daha çok tercih edildiğiğini anlatmaya çalıştı sanırım bu anlamda Q ve F aynı dedim. Yoksa F klavyenin Q klavyeden daha avantajlı olduğu kanıtlanmış birşey. Ama yinede her mülakata Q ile girmeyi tercih ediyorum alışkanlıklar nedeniyle.

kusura bakma hocam yanlış anlamış olabilirim ama sen q ile 150 kelime yazarsan gidipte f te 100 kelime yazan adamı tercih etmezler.  yani avantajı lehine çevirmek kişiye kalıyor.  demek istediğim eger q klavyede iyiyseniz f klavye dondurmeye ugrasmayin

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

İcra takip elemanlığı yaptığım için bol bol katiplerle sohbet ediyoruz, özellikle icra memurarıyla. Dayı olmadan zor denildiği gibi girmek, 2014 sınavını bekliyorum bende. Fellik fellik torpil peşindeyim 3 dakikada 200-250 arası yazarken üstelik.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Çalışma şartları nasıl arkadaşlar.

Sade yazıyonuz para cepte mi :P

Sosyal haklar maaş falan nasıl?

Neyinden şikayetçisiniz? vs vs

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

İstanbulda katipliğe atanan - atanmışınız bulunuyorsa öm atarsa sevinirim. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    captain
    captain's avatar
    Erkek

daha önce giren biri olarak kpssden en az 70 alman lazım 3 dakikada 90 kelime yazman lazım nokta virgül önemli değil doğru vurduğun kelime sayısına bakıyolar büyük küçük harfde önemli değil yazma mülakatını geçtikden sonra sözlü mülakat var kimisine isim soy isim sorarlar kimisinede atatürkün samsuna çıkarkenki iç çamaşırının rengini sonra kpss klavye mülakatı ve sözlü mülakatın ortalamaları alınıp yüksek olan arkadaşlara yol veriliyo 

her şeyin bir bedeli vardır ödenmiş yada ödenecek
Toplam Hit: 2122 Toplam Mesaj: 20