folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Zaman Öldürmelik (Ramazan Özel) Oyun Tavsiyesi ?

Zaman Öldürmelik (Ramazan Özel) Oyun Tavsiyesi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Evet beyler bayanlar.

Pubg mobile emülatörden oynuyordum, bir aya yakın as liginde kastım fatih olmak gerizekalı takım arkadaşlarıyla imkansızmış onu öğrendim. Kısacası zevk almak yerine beni strese sokuyordu bıraktım. Ama güzeldi, aylarımı bağımlı olarak geçirdim şu aptal oyuna.

Eskiden Lord Of Ultima vardı bilenler var mı bilmiyorum hastasıydım EA Games'in oyunuydu. Neden bilmiyorum kapattılar oyunu. Şimdi o geliştirici ekip oyunu aynı eskiden olduğu şekliyle yayınlamış, oynuyorum : https://www.crownofthegods.com/home.php

Black Desert indirdim Ramazan etkinliği ile 1 hafatda 56 lvl kasana ücretsiz kalıcı erişim veriyorlarış. 2 günde 45 lvl kastım oynunu grafikleri evet muntazam ancak bu kadar... Grafikten fazlası yok. Boş zamanlarımda pvp atarım eğlenirim düşüncesiyle indirmiştim (25gb!!!) ama oyun resmen amelelik yaptırıyor. Oraya git buraya gel kıyafet dik elma topla bilmem ne... Bana göre değil.

Crown of the gods harici oynamalık zevkli bir FPS oyun arıyorum. CSGO harici oyun öneriniz var mıdır ?

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Geçen senelerde müritler Half Life sunucusu kuruyordu iftara kadar çok iyi eğleniyorduk. Sahurda falan acayip geyik dönüyordu.

Nerde eski Ramazanlar...

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

agario takılalım. Toplanıp bi server a yığıldımı imparatorluk kurarız :D efso oyun.

https://agar.io/

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Geçen senelerde müritler Half Life sunucusu kuruyordu iftara kadar çok iyi eğleniyorduk. Sahurda falan acayip geyik dönüyordu.

Nerde eski Ramazanlar...

burda abi :D

https://youtu.be/3DeG_CuQVME?t=48

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unutulmusdiyarlar
    unutulmusdiyarlar's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Black Desert indirdim Ramazan etkinliği ile 1 hafatda 56 lvl kasana ücretsiz kalıcı erişim veriyorlarış. 2 günde 45 lvl kastım oynunu grafikleri evet muntazam ancak bu kadar... Grafikten fazlası yok. Boş zamanlarımda pvp atarım eğlenirim düşüncesiyle indirmiştim (25gb!!!) ama oyun resmen amelelik yaptırıyor. Oraya git buraya gel kıyafet dik elma topla bilmem ne... Bana göre değil.

Black Desert etkinliği bitti mi? nereden indiriyorsun 56 level kasıp bedava oynamak için? Steamde bir kampanya göremedim.

Yaşamak Buysa Üstü Kalsın...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    unutulmusdiyarlar bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

Black Desert etkinliği bitti mi? nereden indiriyorsun 56 level kasıp bedava oynamak için? Steamde bir kampanya göremedim.

https://www.tr.playblackdesert.com/News/Notice/Detail?BoardMasterNo=1&CountryType=tr-TR&SearchType=&SearchText=&isProgress=True&BoardType=3&boardNo=3751

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Mobil oyun istersen, Brawl Stars sardı beni, eğer ilk başlarda ısınmazsan biraz zaman vermeni tavsiye ederim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Pubg mobil oynuyorsanız tek olarak oyuna gireceksiniz. Takımla birlikte girmek eğer yakın arkadaş değilse adamı çıldırtıyor. Tek kişi oynarken taktiğim maksimum gizlikle can almak. Grafik ayarlarını düşürüp çalılardan ateş ediyorum çoğu kişi radara dikkat etmediğinden göremiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Pubg mobil oynuyorsanız tek olarak oyuna gireceksiniz. Takımla birlikte girmek eğer yakın arkadaş değilse adamı çıldırtıyor. Tek kişi oynarken taktiğim maksimum gizlikle can almak. Grafik ayarlarını düşürüp çalılardan ateş ediyorum çoğu kişi radara dikkat etmediğinden göremiyor.

+Akıcılık yüksek 

Selam Kartal Göz!

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Pabci'den sıkıldıysan hiçbir oyun kesmez. Belgesel izle onun yerine.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

bi HL server olsa yine tadından yenmez @Genki kurmuştu sunucuyu diye hatırlıyorum.

Wordpress - SEO & Digital Marketing