folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Zaman Yolculuğu Başlıyor

Zaman Yolculuğu Başlıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek

Bilimde şok gelişme! Zamanda yolculuk artık hayal değil... Üç ay sonra büyük rüya gerçek olabilir. 

Rusya'nın önde gelen matematik profesörleri Irina Arefeva ve Igor Volovich, Avrupa Nükleer Enerji çalışmaları merkezi CERN) tarafından kullanılan dünyanın en büyük atom parçalayıcısının, ilk zaman makinesi sayılabileceğini öne sürdü.

MADDE İTİLİNCE ZAMAN DA İTİLECEK

Tezlerini Einstein'ın "görecelik kuramı" ile açıklayan matematikçiler, bir maddenin yoğun bir enerjiyle itilmesi sonucu çevresindeki zamanın da itileceğini ve zamanda yolculuk için tünel oluşacağını iddia etti.

Bu yıl içinde böyle bir gelişmenin mümkün olduğuna dikkat çeken matematikçiler, "2008 yeni bir milat olabilir. Ve biz gelecekten misafir ağırlamaya başlayabiliriz" diye konuştu.

Ruslar cosdu ya:D 

Long Live Turkey..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endthe
    endthe's avatar
    Erkek
    adamlar uğraşıyor ya bravo biz ise neler ile uğraşıyoruzz başımızdakiler sağolsun
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Heya geçen Tv de haberlerde Vermişlerdi, Oha dedim olacak işmi nasıl olacak bu iş. Sanırım bi sinyalmidir nedir yollayacaklar, Gelecekten birisinin kapıdan gelmesi için tarihi ile saklıyacaklar, o kişide bu bilgiler Doğrultusunda gelecekten buraya gelecek. Öyle bişiler diyorlardı.

Yeni bir milat Kısmını beğenmedim Burnuma pis kokular geliyo sanırım, Arkadaşlar her icat iyi olmayabilir. Sanırım Dünya Çok kötü günler yaşayacak. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    terminatör gerçek oluyor :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    geleceğe dönüş filmindeki gibi bişi olcak o zmn :S

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

ozankaraguclu bunu yazdı:
    -----------------------------
    geleceğe dönüş filmindeki gibi bişi olcak o zmn :S

Biri Geçmişe giderde Olmama Vesile olan kişiyi Öldürürse yada Ölümüne sebebiyet yaratacak durumlar yaratırsa ne olacak ben ve belkide büyük oranda Sülalem olmayacak. :( Çok Tehlikeli bir uygulama bence. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

o kadarda olmaz herhalde ya çok mantıksız bişi olur zaman diye bi kavram kalmaz bence eğer öle bişi olursa :((

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    iddia ediyorum 100 yılda geçse böyle bişeyi başaramayacaklar !

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeForce
    GeForce's avatar
    Erkek
    Bu adamlar einstein ın teorisinden yola çıkıyolarda yani zamanın göreli konuma getirilebilmesi için ışık hızına yakın hızlarda hareket etmeli yada durağan bir kütleyken içindeki iç enerjisini harekete geçirebilmeli(2. seçenek skseler olmaz) bu yüzden arkadaşın dediğine katılıyorum hatta ekliyorumki kıyamete kadar böyle birşeyi gerçekleştiremezler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

f1kr3t bunu yazdı:
    iddia ediyorum 100 yılda geçse böyle bişeyi başaramayacaklar !
    Hadi maddeyi enerjiye dönüstürdün , Enerjiyi tekrar maddeye nasıl dönüştürücen? Hadi o pokuda yidin agzını , burnunu nasıl ayarlıcan?

Bence çok haklısın kardeşim. 100 yılda geçse böle bişi yapamazlar , yapamıcaklar. Yapsalarda kimseye hayrı olmıcak!

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    ışık hızından istedin kadar hızlı ol ben rüm teorilere açık biri olmama rağmen zaman yolculuğunun pek mümkün olduğunu düşünmüyorum.
Toplam Hit: 4014 Toplam Mesaj: 37