Zeitgeist: Moving Forward

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

çizik

sevgili halkım o kadar güzel uyuyodunuzki uyandırmaya kıyamadık...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

ateizmi körükleyen gerçeklere yalanları sıkıştırarak insanları aklını yıkayıp metaryalist bir düşünce yerleştirmeye çalışılan sikinti bir belqesel...

Tâmaaaam halledicez.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

tam olarak ne anlatıyor?

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma. 24373 15 haziran 2020
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

DrKeworks bunu yazdı:
    -----------------------------

ateizmi körükleyen gerçeklere yalanları sıkıştırarak insanları aklını yıkayıp metaryalist bir düşünce yerleştirmeye çalışılan sikinti bir belqesel...

bir belgeselle ateist olacak insan varsa o insan zaten gizli ateisttir. imanı sağlam müslüman için ateistlerin öne sürdüğü her görüş ders olmalıdır. akıllı olan her müslüman ateistlerin düştüğü yanlışlardan ders alıp şeytan o yanlışa sürüklemeden önce kendini engeller.

her sikindirik videodan sonra ateizme kayıyorsan çoktan şeytanın oyuncağı olmuşsundur. her duyduğun düşünce seni baştan yapılandırıyorsa daha çok işin var.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

İlk iki bölümün uyumlu altyazısını bulamamıştım, geç gelen altyazı ile izlemiştim.

İlk iki bölümün uyumlu altyazısı elinde olan var mı, düzgün bir altyazı ile izlemek istiyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

ulquiorra bunu yazdı:

DrKeworks bunu yazdı:

bir belgeselle ateist olacak insan varsa o insan zaten gizli ateisttir. imanı sağlam müslüman için ateistlerin öne sürdüğü her görüş ders olmalıdır. akıllı olan her müslüman ateistlerin düştüğü yanlışlardan ders alıp şeytan o yanlışa sürüklemeden önce kendini engeller.

her sikindirik videodan sonra ateizme kayıyorsan çoktan şeytanın oyuncağı olmuşsundur. her duyduğun düşünce seni baştan yapılandırıyorsa daha çok işin var.

---------------------------------------

Alakaya maydanoz pirpirim aşoti. ben ne diyorum bu ne diyo. ben videoda gördüklerimi söyledim hocam. kafan iyimi?

Tâmaaaam halledicez.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bok at izi kalsın amınakoyim.

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

yarık

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ameros
    ameros's avatar
    Erkek

hocam ateizmi bende tabiki tastik etmiyorum ama belgeselin medya, bankacılık ve insan beyninin sömürülmesi bölümlerini ve bunların nasıl yürütüldügünü herkesin izlemesi gerek ayrıca venüs projjesi bölümüde güzel dini boyutunu en azından ne dediklerini anlamak için izleyebiliriz tabiki hepimiz allaha inanıyoruz.bu belgeselleri özellıkle bizim ülkemizdeki insanların izlemesi gerek cünkü insanlarımız cahil.

Hepimiz Onaylanma Bağımlısı Keşleriz...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    Marx'la Engels'in paranın olmadığı dünya ile Zeigeist'deki ütopya birebir kopya.. Kim istemezki dünyanın tüm hammaddelerinin ortaklaşa kullanılıp mesleklerin olmadığı bir dünya inşa etmeyi. Ama insanoğlunun doğasında böyle birşey yok.. İnsanın anatomisine ters düşen projeleri anlatmaya çalışıyorlar. Yalnız tabi dünyadaki olan biten fırıldakları vs. gözler önüne seriyor o ayrı.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
Toplam Hit: 2901 Toplam Mesaj: 24