Zeka Sorusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

hiçbiri.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Cevap veriyorum: Okuma yazmayı ve Türkçeyi

Neden Derseniz birincisi bu kişi okuyamadığı için yazamazdı

2. Yazdığı için okuyamazdı :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Hodri Meydan! Dünyanın %87'si Bu Soruyu Çözemez! Peki Sen Hangi Yüzdelik Dilimdesin? - onedio.com

bu iş güzel herkes sorsun öyleyse devam edelim,  asıl sorumu bulamadım

Biri balta mı dedi ?

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ee gerçekten cevap ne peki ? Doğru mu bildik ? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    CyberAngel bunu yazdı

Ee gerçekten cevap ne peki ? Doğru mu bildik ? 

Doğru bildin cevap JAPON :)

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

cümleyi şöyle de düzenlersek

Matematik cahili olmayı biyoloji cahili olmaya tercih etmeynler kümesinin elemanlarından olmak istemem

demiş öğrenci

dolayısıyla koyuyla vurguladığım küme her ikisni de öğrenmek siteyenlerden oluşuyor..

öğrenci her iki dersi alanlardan olmak istemiyor

cevapalrda da böyle bir şık yok

soru yanlış

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

cümleyi şöyle de düzenlersek

Matematik cahili olmayı biyoloji cahili olmaya tercih etmeynler kümesinin elemanlarından olmak istemem

demiş öğrenci

dolayısıyla koyuyla vurguladığım küme her ikisni de öğrenmek siteyenlerden oluşuyor..

öğrenci her iki dersi alanlardan olmak istemiyor

cevapalrda da böyle bir şık yok

soru yanlış

Ben hala bu cümleden hangi dersi almak istediğinin çıkarılamayacağını düşünüyorum. Matematik öğrenmemeyi,biyoloji öğrenmemeye tercih eden biri var. Bu cümlede öğrenmeyi tercih ettiği ders konusunda yeterli bilgi yok. Sadece öğrenmemek arasında seçim yapıyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek

ilk sayfadaki birkaç post dışında yorumlara bakmadım az buçuk düşündüm yüzeysel bakınca matematik dedim ama az biraz daha derine inince biyoloji çıkıyor nasıl?

matematik öğrenmemeyi biyoloji öğrenmemeye tercih edenlerden biri olmayı yeğlerim = biyoloji

matematik öğrenmemeyi biyoloji öğrenmemeye tercih etmeyenlerden biri olmayı yeğlerim = matematik

matematik öğrenmemeyi biyoloji öğrenmemeye tercih etmeyenlerden biri olmamayı yeğlerim = biyoloji

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Hocam cevap HİÇBİRİ ymiş

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Hocam ben farklı bir noktadan yaklaşıcam cevaba hiçbiri diyorum çünkü bu cümleyi kuran adam felsefe öğrenmeyi çok seviyodur :)