folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Zenmate‘Yi Boşverin Hola İle Tanışın

Zenmate‘Yi Boşverin Hola İle Tanışın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Zenmate kullananlar bileceği üzere ibneler ücretli tarifeye geçtiler ve zırt pırt premium al mezarcı hep beleş nereye kadar diye uyarı çıkartmaya başladılar.

Bunun üzerine gizli güçlerimi (Google) kullanarak internette araştırma yaptım ve Holo denen tarayıcı eklentisini buldum.

Eklentimiz Zenmate ile aynı mantık ile çalışmakta olup taçsız kral Pele, Backenbauer... Öhm laf karıştı...

Eklentinin en güzel tarafı sizin istediğiniz sitelere gireceğiniz zaman çalışıyor. Atıyorum Tahribat'a girince çalışma, Twitter'a girince çalış diye siteye özel ayar çekebiliyorsunuz. Üstelik aralarında Kuzey Kore ve Türkiye gibi özgür ve mutlu insanların ülkelerinin sunucularındanda bağlanabiliyorsunuz. Ama siz bağlanmayın.

Eklentinin birde Windows programcığı var. Bu programcık ile torrent sitelerindeki torrentleri indirmeden direk tarayıcı üstünden izleyebiliyorsunuz. Atıyorum Kickass.to'ya girin torrent indirme sayfasını açın programcık (kelimeyi sakın ikiye bölüp okumayın) torrentin film dosyasını bulup flash player üstünden oynatıyor. 

Kısa kes, asker traşı olsun diyenlere indirme linki :

https://chrome.google.com/webstore/detail/hola-better-internet/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Yaklaşık 1 aydir kullanirim.

Mobili 5 para etmez.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek

Mobilde iyi degilse, bizde bilgisayar üzerinde deneyelim bakalım. Torrent üzerinden film izleme özelliği hoşuma gitti. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

deneyelim bakalım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yükleyenler Dingiltere sunucusunu seçsin. Daha hızlı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

Torrent üzerinde film izleme mi? Şuan amerikayı keşfetmiş gibi oldum hacım. Ama yinede yüklenmesini beklememiz gerekmiyor mu?

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    maserati bunu yazdı

Torrent üzerinde film izleme mi? Şuan amerikayı keşfetmiş gibi oldum hacım. Ama yinede yüklenmesini beklememiz gerekmiyor mu?

Tabikide. Program torrenti kendi sunucusuna indirirken aynı anda sana izlettiriyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Bakacam yarın eyvallah.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Adamları ben İspanyol sanıyordum. Zira Hola İspanyolcada "Merhaba" demek. İsrail şirketiymiş : https://hola.org/contact

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

firefoxtada çalışıyor

beğendim

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Altyazıları bilgisayardan atabiliyorsunuz anlık olarak. Torrent ile uğraşmam artık. Zaten pro sürüm aylık 5 dolarmış. Yakında paralı yaparlar diye düşünüyorum.

Toplam Hit: 4029 Toplam Mesaj: 31