folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Ziyan Veletleri Dövmek

Ziyan Veletleri Dövmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

böle tipler vardıre bilirsiniz eve glediğinde poalysatation bilgisayar başta olmak üzere her türlü elektornik cihazla ilgilenir bunlar ve çok gıcık tiplerdir.

bunlardın diğer bir özeliği ise bilgisayarın basına oturdukları zaman kalmak bilmemleri ve eğer lap topsa eve alma istekleridir.

bunlara verilecek en iyi ders kanımca  bunları dövmek veya önünde inadına oyun oynamak ve bunları oynATMAMK.

hatırlarım piçin iri benim playsttaionu az kalsın evine alıodu ak çocugu.

sizin bunlara karşı önerileriniz neler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sülalemde öle velet tipler olmadığı için pek bu tip şeyler olmadı fakat bazen evinde bilgisayar olduğu halde bana gelip hyani biçimde bilgisayara oturmak isteyen tipler warki bilgisayarı kitlemek en etkili çözümdür.Yada linux açıyorum kitlenip kalıyor salak doğru yolu buluyor

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
     birinin azına vurmustum gitmiş babama sölemiş ipnetor
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

ıc3 abı dıyalog supar yaw benım arkadaslarım gelıyo bılgısayara oturuyolar 4 saat a.q soorada klakıp gıdıyolar makınaya bı oturuyom her ayarı değişmiş hatta bı arkdas utanmadan benım msn ye kendı resmını yapıstırmıstı bende ne lınux yukledım nede kıltı koydum ya hıc oturtmuyom kuserlerse kussunler yada bılgısayarın fısını cekıp  benı buba zorladınız dıye ewden kovuyom :)))))

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

haklısın ilker  aga bazı arkadaşlar öle oluor.

playstation oynuodum bir gün bir baktım adam lensle oynuor ak.

kuzenlerde genellikle ibne oluor  gene şerefsiz benim psye vuruodur dövdüm ipneyi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek
    abı hanı bazı geyıkler vardı ya bılgısayarla ılgılı dısket surucusunu kumbara olraka kullanan kardesler  a.q bende bu ıs ıcın ozellıkle bıze gelen 4 tane 6 yasıda yegen var  ellerınde bozuk paralar dısket surucumun a.q lardı ama amca bebelerı bısıı de dıyemıyosun 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek
    ama hoca ben ne cektıysem arkadaslarımdan cekıyom gelıyolar kendı bılgısayarları gıbo ohhhhhh a.q gıdıyolar ama hrbı hocam en guzel taktık benım kısı evden kovacan ıbneyı bıdaha almayacan ewe gıtsın baskasının bılgısayarını bozsun ha sen dıyosan ben ılla dovecem yaw sakalasırken yak canını yaw nebılıyım saka dıye bıtane cak 2.80 uzasın soorada gul sakaaaaaaa de  ::))))))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsahan
    ozsahan's avatar
    Erkek

müridler bence de dövmek lazım

EMRE ÖZŞAHAN
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TEINER
    TEINER's avatar
    Erkek
    evt aga saglam bi döveceksin varya 

Zayıflar,kazanmak için bizleri kendi gücümüzden utadırmaya mahkumdurlar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DamodarTorment
    DamodarTorment's avatar
    Erkek

Kardeşler bu veletler virus gibidir birini kovsan hatta dövsen diğeri gelir. En iyi çözüm (benim de yaptığım gibi:) Birinin geleceğini öğrenince makineye şifre koyup kapatıp hatta mümkünse kapıyı da kilitlemek ve kapıyı çekip gitmek. Bazıları çok patavatsız oluyor telden arayıp şifresi soruyo onlara da şehir dışındayım bilgisayar da bozuk, virus girdi demen yetiyo.

Güvende olduğunuza emin misiniz?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ercag
    ercag's avatar
    Erkek
    hea bizim evede geliyo akrabanın çocuğu önce gelmişti bitanesi kafasına vurmuştum :D açma dediğim halde bilgisayarı son ses açtı bi vurdum ağlıcaktı az daha ama ötekilerini sadece tutuyom kaldırıp yatağa atıyom kolu felan acıyınca yapmıo bidaha

Profesyonel Satış Pazarlamacı - Lojistisyen
Toplam Hit: 4133 Toplam Mesaj: 17