103 inç Plazma 50 Bin Dolar

Üreticiler plazma teknolojisi öldü diyenlere ürünleriyle cevap veriyorlar. Son olarak Panasonic 103 inç ekran büyüklüğüne sahip modelinde indirime gitti.

Bu ürün bizler için oldukça pahalı. 50.000 dolar değerindeki 103 inç plazma daha çok ticari işleri için üretilmiş. Mesela otel lobileri, maç yayını yapan kafeler gibi. Tabii ki bu kadar parayı bir plazmaya gömmek istiyorsanız o sizin bileceğiniz bir iş.

Panasonic TH-103PF10UK model 103 inç plazma Full HD çözünürlüğe sahip. Ürünün kullanım ömrü ise yaklaşık 100.000 saat olarak belirtiliyor. Bu kadar para verdikten sonra kullanım ömrünün uzun olması mantıklı.

Ürün ilk olarak NBC Network's Sunday Night Football studio, NBC Network's 2009 Beijing Summer Olympics studio, CBS Network's The Early Show, TNT Network's NBA Playoffs studio, Sam's Town Hotel & Gambling Hall (Las Vegas, NV), Pechanga Resort and Casino (Temecula, CA), The U.S. Patent & Trademark Office's Inventors, Hall of Fame (Alexandria, VA), New York's City Hall (New York, NY), ve East Coast Malls (White Plains,NY/Jersey City,NJ) gibi firma ve mekanlara kurulmuş durumda.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1454
Yazar: ZyreXYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.