294 bin GSM obonesi Turkcelle geçti

Geçen yıl 294 bin GSM abonesi, numarasını Turkcell'e taşıdı.

Turkcell'den yapılan açıklamada, iletişim ve teknoloji sektöründe unutulmayacak, sektörün kaderini etkileyecek bir yılın geride bırakıldığı, mobil numara taşınabilirliği ve 3G ihalesi ile sektör açısından yıllara yayılacak olan yeniliklerin ilk adımının yine 2008'de atıldığı hatırlatıldı. 
 
Turkcell'in açıklamasında, ''İki-sıfır-sıfır-dokuz'a 'Hoşgeldin' dediğimiz yılın ilk gününde, 2008'de numarasıyla avantajlarından yararlanma talebinde bulunarak Turkcell'i tercih eden 294 bin ve Turkcell ayrıcalığından vazgeçmeyen 36,3 milyon abonemize gönülden teşekkür ediyoruz'' ifadesine yer verildi.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, konuya ilişkin değerlendirmesinde, yıllardır müşterilerine ''en''lerin Turkcell'ini sunmak için çalıştıklarını belirtti.

Develioğlu, şunları kaydetti:
''Türkiye'de, açık ara en yaygın kapsama alanı, en yüksek ses kalitesi, en geniş hizmet ağı, en uygun fiyat teklifleri, ürün çeşitliliği ve dünyada birçok ilke imza atan uygulamalarla hizmetlerimizde fark yarattık. 2008 yılında da hem bireysel, hem de kurumsal müşterilerimize, onların ihtiyaçlarına ve kullanım alışkanlıklarına hitap eden 800 farklı kampanya sunduk. Kalitede üstünlüğümüzün yanı sıra bu kampanyalar da müşterilerimizin Turkcell'i tercih etmesinde önemli rol oynadı.'' 
Kaynak:
Tarih:
Hit: 725
Yazar: opensource2009Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.