3 TL’ye Sınırsız Facebook

Turkcell’liler bundan böyle “ne ödeyeceğim?” diye düşünmeden yalnızca 3 TL karşılığında Facebook’a girebilecek. Turkcell 3G hızında Facebook’a erişim hakkı sunan pakete sahip olmak için belirli bir tarifeye üye olmak ya da ayrıca TL yüklemesi yapmak gerekmiyor.

Turkcell, mobil internet kullanıcısı abonelerinin sosyal paylaşıma yönelik taleplerine yeni bir paketle karşılık veriyor. Turkcell’liler tarife üyeliği veya yükleme ön şartı olmadan, ayda yalnızca 3 TL karşılığında cepten Facebook’a her an her yerden sınırsız erişebilecek. Paketten faydalanmak için FACE yazıp 2222’ye göndermek yeterli olacak.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:

“Türkiye, 23 milyon Facebook kullanıcısıyla dünyada ABD, Endonezya ve İngiltere’den sonra dördüncü sırada yer alıyor. Dünya çapında 200 milyondan fazla aktif kullanıcı Facebook’a mobil cihazlar üzerinden erişiyor. Doğaldır ki abonelerimiz de ‘ne ödeyeceğim’ diye düşünmeden cep telefonlarından Faceboook’a erişmek, sosyal çevrelerini online ortamda takip edebilmek istiyorlar. Facebook erişimi paketini müşterilerimizden gelen yoğun talepler sonucu şekillendirdik. Bundan böyle tüm Turkcell’lilere aylık 3TL karşılığında sınırsız Facebook erişimi sunuyoruz. Kısacası, Daha Fazla Hayat-Daha Fazla Facebook diyoruz.”

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1179
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.