6 ay bedava internet

TurkNet, CeBIT fuarında düzenleyeceği kampanyayla ziyaretçilerine 6 ay bedava internet paketi sunacak.

7-12 Ekim 2008 tarihleri arasında İstanbul'da Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı'nda, TurkNet kullanıcılara 6 ay bedava internet abonelik paketi sunmaya hazırlanıyor.

Bu kampanyadan yararlanmak ve TurkNet’in hizmetlerini yakından tanımak isteyenler, 7. Salon 249 no’lu standı ziyaret edebilecekler.

ADSL kampanyasının yanı sıra kullanıcılar, TurkNet standındaki deneme noktalarından “Ev ve İşten Ucuz Arama Hizmeti 1095”i ücretsiz olarak kullanma imkanı bulacaklar. Arayacakları numaradan önce 1095’i tuşlayarak şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonu aramaları yapabilecek ve bu hizmeti ücretsiz olarak deneyebilecekler. Böylece, yurtdışında son derece yaygın olan bu kullanımı yakından görebilecekler. 1095 Telefon Hizmeti ile, sabit aramalarda yüzde 95, cep aramalarında ise yüzde 65’e varan indirimler mümkün oluyor.

TurkNet, fuarda, kurumsal hizmetleri çerçevesinde veri ve ses hizmetleri için hazırladığı avantajlı hizmet paketleri ve kampanyalarını da kullanıma sunacak. TurkNet standını ziyaret edenler, A Tipi Telefon Aboneliği için bedava 1.000 dakika kazanacak; G.SHDSL internet bağlantısına 2 ay süreyle ücretsiz sahip olabilecekler.

TurkNet, fuar süresince, hosting (barındırma) ürünlerinde de indirim yapacak. TurkNet’in satın alma ve hosting yönetimi işlemlerinin online platform üzerinden gerçekleştirilebildiği yeni hosting sisteminde, hosting paketleriyle birlikte alan adı ücretsiz olarak veriliyordu. CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’na özel olarak, web ve mail hosting hizmetleri de yüzde 10 indirimli olarak verilecek.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1047
Yazar: WarninG_ErroRYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.