Adobe Photoshop CS6’yı Ücretsiz İndirin!

Adobe, klasikleşen yazılımlarından biri olan Photoshop’u yeni sürüme güncellemeye hazırlanıyor. Daha önce çeşitli bilgileri duyurulan yeni sürümün ilk betası yayınlandı. Kullanıcılara  ücretsiz olarak sunulan bu ilk betada, yenilikleri deneyebilmek olanaklı hale geliyor.

Adobe’ın Photoshop CS6 ile birlikte sunduğu yeni özellikler arasında video düzenleyebilme, dekupe yapmak içinalternatif yepyeni bir araç veya yöntem gibi madde başlıkları yer alıyor.

Burada yer alan Adobe Labs sayfaları  üzerinden indirebileceğiniz beta paketi içersinde Photoshop CS6 ve Photoshop CS6 Extended birlikte yer alıyor. İndirmeyi başlatmak içinse Adobe ID ile kayıt olmanız gerekiyor. Tabi kayıt veya indirme esnasında seri numarası sorgusunun bulunmadığı bilgisini de belirtmeden geçmeyelim.

Adobe tarafından açıklanan minimum sistem gereksinimleri arasında çok çekirdekli 2GHz işlemciye ve 1GB RAM’e sahip Windows veya Mac yüklü bilgisayar bilgisi verilmiş. Bu ilk betanın Windows sürümü 1.7GB olurken, Mac sürümü 984MB olarak boyutlanmış.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 978
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.