Akıllı Telefonlara İlgi Büyüyor

Amerika piyasa araştırma firmalarından Parks Associates'ın, geçtiğimiz hafta içersinde yayınladığı araştırma raporuna göre akıllı telefonların satış rakamı 2013 yılında 300 milyonu aşacak.

Geçtiğimiz yılın satış istatisliklerine baktığımızda akıllı telefonların küresel pazarda 131 milyon adet astığını görüyoruz. Parks Associates araştırma direktörü Harry Wang "müşteriler cep telefonlarında farklı özelliklerden hoşlanıyor, üreticilerde mobil telefonları kişisel tercihlere göre giydiriyor, Bu yüzden akıllı telefonların atış rakamları günden güne artıyor" açıklamasında bulundu.

Önde gelen akıllı telefon satıcıları da yeni ürünleri için verdikleri reklamlar ile akıllı telefon pazarını büyütüyorlar. Kullanıcılar reklamları izlerken akıllı telefonlar hakkında detaylı bilgi ediniyor. Apple'ın son telefonu, güçlü mobil video işleme kapasitesine sahip, APP Store uygulamaları ile eşleştirilmiş ve birçok güçlü silahlarla donatılmış. Bu tarz ürünlerin pazarlaması sırasında halk akıllı telefonların ne gibi alanlarda kullanıldıklarını görüyor. Ve daha sonra ihtiyacı olduğunda bu tarz ürünlere yönelebiliyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 542
Yazar: rapidhacker550Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.